# Horizon Hills, The Green - 2-Sty Super-Link 22x75 Fully Furnished, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya)

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                                                                                   |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Horizon Hills, The Green - 2-Sty Super-Link 22x75 Fully Furnished, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya)                                                                                                      |
| **Address**             | Horizon Hills, The Green, Taman nusa idaman bukit indah east ledang estuari garden eco botanic casa amira iskandar puteri jaya duta bestari heights johor bahru, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor |
| **Price**               | RM 3,800 /bulan (_Boleh dirunding_)                                                                                                                                                                               |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                                                                                |
| **BT**                  | 4+1                                                                                                                                                                                                               |
| **BM**                  | 4                                                                                                                                                                                                                 |
| **kps (tanah)**         | 1,650                                                                                                                                                                                                             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Iskandar Puteri (Nusajaya)](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-iskandar-puteri-nusajaya-3sj6s "Iskandar Puteri (Nusajaya)")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-disewa/sekitar-iskandar-puteri-nusajaya-3sj6s "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **rent-500911630**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748553.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748553.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748554.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748554.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748555.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748555.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748556.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748556.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748557.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748557.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748559.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748559.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748560.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748560.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748561.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748561.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748563.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500911630/UPHO.286748563.V800/Horizon-Hills-The-Green-2-Sty-Super-Link-22x75-Fully-Furnished-Horizon-Hills-Malaysia.jpg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya) oleh Heston Lai - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500911630
- 2,200 kps luas pelan lantai
- 1,650 kps luas tanah (22 ft x 75 ft)
- RM 1.73 psf (lantai)
- RM 2.30 psf (tanah)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang Horizon Hills, The Green - 2-Sty Super-Link 22x75 Fully Furnished

> The Green - Fully Furnished Only Rent Rm 3800

Horizon Hills @   (The Green) <br />2-Storey Super-Link - ( 22x75 )<br />Fully Furnished Only RENT :  RM 3800<br /><br /><br />-  2-Storey Super-Link House <br />-  Built up area :  2,200 sq ft<br />-  Land area :  22 x 75<br />-  4+1 Bedrooms and  4 Bathrooms  <br />-  Gated and Guarded / 24 Hours Security<br />-  Fully Furnished<br />JLCSW44697<br /><br /><br />Please Contact or WhatsApp  Heston Lai at  <br />6OI3-799 O228    (REN 1OO5O) for more details.

- Gim luar
- Keselamatan 24 jam

## Ejen Hartanah

![Heston Lai](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/im5wd6c24481-3ad4-48a0-85fb-2069506eaee1_244x244.jpeg)

- **Nama**: Heston Lai
- **Agensi**: DREAMVEST REALTY SDN BHD [ E (1) 1634/1 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/heston-lai-1024072/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/heston-lai-1024072/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 3,800 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Horizon Hills, The Green, Taman nusa idaman bukit indah east ledang estuari garden eco botanic casa amira iskandar puteri jaya duta bestari heights johor bahru, Horizon Hills, Iskandar Puteri (Nusajaya), Johor.