# Park Place, Desa Parkcity

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                |
| ----------------------- | ---------------------------------------------- |
| **Title**               | Park Place, Desa Parkcity                      |
| **Address**             | Persiaran Residen, Desa Parkcity, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 9,500 /bulan (_Lihat ke Tawaran_)           |
| **Is Verified Listing** | No                                             |
| **BT**                  | 3                                              |
| **BM**                  | 2                                              |
| **kps**                 | 1,333                                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Desa Parkcity](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-desa-parkcity-eqs5n "Desa Parkcity")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-disewa/sekitar-desa-parkcity-eqs5n "Kondominium")
- **rent-501386006**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848645.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848645.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848644.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848644.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Balcony - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848643.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848643.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Balcony - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848646.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848646.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848660.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848660.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Pool - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848663.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848663.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Pool - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848664.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501386006/UPHO.381848664.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - Lobby - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/161840/ZPPHO.130778337.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/161840/ZPPHO.130778337.V800/Park-Place-Desa-Parkcity-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di Park Place oleh Cammie Loh - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2024
- Disenaraikan pada 23 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501386006
- 1,333 kps luas pelan lantai
- RM 7.13 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Perdana Desa Parkcity Sdn Bhd
- 537 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang Park Place

> Park Place Brand New Unit Facing Lake 3 bedroom Fully Furnished

Park Place Brand New Condo and Unit Facing Lake<br /><br />1333sf<br />Fully Furnished<br />3 bedrooms 2 bathroom<br />2 car park<br />4 air cond<br />Facing lake<br /><br />Asking Rental RM9500<br /><br />Available to move in now

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Dewan serbaguna
- Gim
- Kawalan keselamatan 24 jam

## Ejen Hartanah

![Cammie Loh](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/u5fv74171877-863a-4c80-9bb9-2de97b07b06f_738x738.jpeg)

- **Nama**: Cammie Loh
- **Agensi**: The Roof Realty - Puchong
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/cammie-loh-1320051/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/cammie-loh-1320051/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 9,500 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Persiaran Residen, Desa Parkcity, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,333 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)