# Casa Embun, Cybersouth, Dengkil

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                           |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Casa Embun, Cybersouth, Dengkil                           |
| **Address**             | Persiaran Cybersouth Utama, Cybersouth, Dengkil, Selangor |
| **Price**               | RM 2,099 /bulan                                           |
| **Is Verified Listing** | No                                                        |
| **BT**                  | 3                                                         |
| **BM**                  | 2                                                         |
| **kps**                 | 1,000                                                     |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Dengkil](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-dengkil-a4la0 "Dengkil")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-disewa/sekitar-dengkil-a4la0 "Kediaman Servis")
- **rent-501078368**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111567.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111567.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111570.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111570.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111573.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111573.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111576.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111576.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111578.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111578.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111603.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111603.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111610.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111610.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111611.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501078368/UPHO.295111611.V800/Casa-Embun-Cybersouth-Malaysia.jpg "Kediaman Servis untuk Disewa di Casa Embun oleh Eric Yap - Bathroom - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk disewa
- Kelengkapan penuh
- Disiapkan pada 2025
- 1 tahun sewa
- Disenaraikan pada 9 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501078368
- 1,000 kps luas pelan lantai
- RM 2.10 psf (lantai)
- Pegangan pajakan
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Ecolake Residence Sdn Bhd
- 986 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang Casa Embun

> Casa Embun Fully Equipped Condo

Condo Casa Embun Dengkil Available For Rent, Fully Furnished<br /><br />* 3 bedrooms 2 bathrooms<br />* 1000sqft<br />* Fully Furnished<br />* 2 carparks<br />* Renting at RM2100<br /><br />Fully Furnished with:-<br />1. Aircond<br />2. Water Heater<br />3. Fridge<br />4. Washing Machine<br />5. Sofa<br />6. Coffee table<br />7. TV rack<br />8. Kitchen Cabinet<br />9. Kitchen Hood<br />10. Bed & Mattress<br /><br />Interested pls call / wasap Eriv 012 - 6 .5 .4 .6 .1 .9 .8

## Kemudahan bersama

- Kawalan keselamatan 24 jam

## Ejen Hartanah

![Eric Yap](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/p46v91293994-3f07-45f9-b7fe-c2423c2ab72f_810x810.jpeg)

- **Nama**: Eric Yap
- **Agensi**: E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/eric-yap-462559/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/eric-yap-462559/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,099 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Persiaran Cybersouth Utama, Cybersouth, Dengkil, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,000 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)