# Taman Shamelin, Cheras

| PROPERTY OVERVIEW       |                                      |
| ----------------------- | ------------------------------------ |
| **Title**               | Taman Shamelin, Cheras               |
| **Address**             | Taman Shamelin, Cheras, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 2,980 /bulan                      |
| **Is Verified Listing** | No                                   |
| **BM**                  | 2                                    |
| **kps (lantai)**        | 2,400                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Cheras](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-cheras-ku7cq "Cheras")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-disewa/sekitar-cheras-ku7cq "Shop / Office")
- **rent-106174707**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3efwe7930c9f-e6c9-4685-a81c-37ed5057d6b9_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3efwe7930c9f-e6c9-4685-a81c-37ed5057d6b9_768x1024.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zpaaf1c47841-964c-4f19-85dc-6433d4cfe001_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zpaaf1c47841-964c-4f19-85dc-6433d4cfe001_768x1024.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qq2183ac0853-b7b7-447e-9cf3-1531de777d44_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qq2183ac0853-b7b7-447e-9cf3-1531de777d44_768x1024.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nzlxbcec60f7-4aea-4988-81a1-52c97795d042_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nzlxbcec60f7-4aea-4988-81a1-52c97795d042_768x1024.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xrj6bb0b0ec2-c88a-42fd-ab2f-c116d68566f6_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xrj6bb0b0ec2-c88a-42fd-ab2f-c116d68566f6_768x1024.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g0c126bc65e9-abd4-4116-8c23-b5520106fec8_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-g0c126bc65e9-abd4-4116-8c23-b5520106fec8_768x1024.jpeg "Shop / Office untuk Disewa di Taman Shamelin, Cheras oleh Jansen Chow - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk disewa
- Disenaraikan pada 24 Mei 2026
- ID penyenaraian - 106174707
- 2,400 kps luas pelan lantai
- 2,400 kps luas tanah
- RM 1.24 psf (lantai)
- RM 1.24 psf (tanah)
- Bukan lot bumi

## Tentang hartanah ini

> Shamelin Perkasa first floor corner office

First floor corner office to let at Shamelin Perkasa, Cheras<br /><br />- built up 30 x 80 ( 2,400sf )<br />- facing main road<br />- prime location<br />- 5 air condition<br />- suitable for any business<br />- rental RM2,980 per month<br /><br />interested call Jansen Chow
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        ...thanks

## Ejen Hartanah

![Jansen Chow](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/88emc0bfacb1-6bbe-4d6c-81f4-07c77bef82a9_206x206.jpeg)

- **Nama**: Jansen Chow
- **Agensi**: GT Nelson Realty Sdn Bhd
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jansen-chow-868264/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/jansen-chow-868264/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,980 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Shamelin, Cheras, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,400 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan