# Menara KLGCC, Bukit Kiara

| PROPERTY OVERVIEW       |                           |
| ----------------------- | ------------------------- |
| **Title**               | Menara KLGCC, Bukit Kiara |
| **Address**             | Bukit Kiara, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 55,473 /bulan          |
| **Is Verified Listing** | No                        |
| **BM**                  | 0                         |
| **kps**                 | 10,086                    |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Bukit Kiara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bukit-kiara-d6i3r "Bukit Kiara")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-bukit-kiara-d6i3r "Pejabat")
- **rent-500828056**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783603.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783603.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783616.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783616.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783605.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783605.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783614.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783614.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Entrance - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783601.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783601.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Entrance - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - View - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783602.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783602.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - View - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783620.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783620.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783598.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783598.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - View - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783610.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783610.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - View - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783595.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500828056/UPHO.285783595.V800/Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Bell Law - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 29 Apr 2026
- ID penyenaraian - 500828056
- 10,086 kps luas pelan lantai
- RM 5.50 psf (lantai)
- Hak milik induk
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Menara KLGCC, Bukit Kiara

> Conventional Office for Rent

* Office sizes available at 5266sf, 10086sf<br />* Bare office unit with centralised air-condition available<br />* Inter connected with KLGCC retail mall<br />* Office with golf greenery view<br /><br />Feel free to contact me for viewing arrangement by call/whatsapp at
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"

## Ejen Hartanah

![Bell Law](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/qtfda580f42d-ae71-4dfa-b164-f2b62d76191e_197x197.jpeg)

- **Nama**: Bell Law
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/bell-law-680958/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/bell-law-680958/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 55,473 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Bukit Kiara, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 10,086 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan

- Mengenai Kami: [https://www.propertygurugroup.com](https://www.propertygurugroup.com)