# Menara glamac, Bukit Kiara

| PROPERTY OVERVIEW       |                            |
| ----------------------- | -------------------------- |
| **Title**               | Menara glamac, Bukit Kiara |
| **Address**             | Bukit Kiara, Kuala Lumpur  |
| **Price**               | RM 31,800 /bulan           |
| **Is Verified Listing** | No                         |
| **BM**                  | 0                          |
| **kps**                 | 6,050                      |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Bukit Kiara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bukit-kiara-d6i3r "Bukit Kiara")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-bukit-kiara-d6i3r "Pejabat")
- **rent-501030842**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113253.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113253.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113250.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113250.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113255.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113255.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113258.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113258.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113261.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113261.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113262.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501030842/UPHO.288113262.V800/Menara-glamac-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Carlisle Yong - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat untuk disewa
- Sepenuhnya dipasang
- Disenaraikan pada 3 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501030842
- 6,050 kps luas pelan lantai
- RM 5.26 psf (lantai)
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Menara glamac

> Rental Office Space Available in Kuala Lumpur, Bukit Kiara

Discover your new office space in the heart of Kuala Lumpur, Bukit Kiara! This expansive 6050 sqft office is available for rental now, offering a prime location for your business. Enjoy the convenience of being just a short distance from essential amenities. Nearby, you'll find Rachel Yeoh Pet Atelier (0.4 km) and Sekolah Menengah Islam IQKL (0.5 km) for educational needs. For shopping enthusiasts, the vibrant TTDI shopping mall is only 1.0 km away. This office is strategically situated to provide easy access to public transportation, ensuring your team can commute effortlessly. Don't miss out on this incredible opportunity to elevate your business in a thriving area. Schedule a viewing today and secure your future success!

## Ejen Hartanah

![Carlisle Yong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/yywlb681da50-fdea-4be3-ba7a-f8e5996972ab_720x720.jpeg)

- **Nama**: Carlisle Yong
- **Agensi**: Dreamvest Realty Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/carlisle-yong-850362/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/carlisle-yong-850362/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 31,800 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Bukit Kiara, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 6,050 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan

- Mengenai Kami: [https://www.propertygurugroup.com](https://www.propertygurugroup.com)