# KLGCC Resort : Menara KLGCC, Bukit Kiara

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                       |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------- |
| **Title**               | KLGCC Resort : Menara KLGCC, Bukit Kiara              |
| **Address**             | No. 1, Jalan Bukit Kiara 1, Bukit Kiara, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 55,000 /bulan                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                                    |
| **BM**                  | 0                                                     |
| **kps**                 | 10,000                                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Bukit Kiara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bukit-kiara-d6i3r "Bukit Kiara")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-bukit-kiara-d6i3r "Pejabat")
- **rent-500568589**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466872.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466872.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466862.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466862.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - View - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.283044983.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.283044983.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - View - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466848.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466848.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466856.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466856.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Lobby - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466868.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.282466868.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Lobby - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.283044975.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.283044975.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Interior - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Lobby - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.283044979.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500568589/UPHO.283044979.V800/KLGCC-Resort-Menara-KLGCC-Bukit-Kiara-Malaysia.jpg "Pejabat untuk Disewa di Bukit Kiara, Kuala Lumpur oleh Li Gin - Lobby - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat untuk disewa
- Unit kosong
- Disiapkan pada Jan 2023
- Disenaraikan pada 2 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500568589
- 10,000 kps luas pelan lantai
- RM 5.50 psf (lantai)
- Pegangan pajakan
- Hak milik induk
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Sime Darby Property (Senada) Sdn Bhd

## Tentang KLGCC Resort : Menara KLGCC

> Brand New! Klgcc corporate office. Damansara heights. Bangsar

View to appreciate!<br /><br />Multiple floors for rent<br />Suitable for corporate offices<br />Each Floor size : approx 10,000sqft<br />Rental rate; RM 5.5psft<br /><br />View to offer!<br />For more office options & viewings, please contact LG @ 012_2090_799 today. Thank you

## Kemudahan

- Akses 24 jam
- Kawalan keselamatan
- Tempat letak kereta berbumbung

## Kemudahan bersama

- Kawalan keselamatan 24 jam
- Male & female
- Taman landskap
- Tempat letak kereta bertingkat
- Titik turun

## Ejen Hartanah

![Li Gin](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/326n1a6ae781-a6b8-4183-a113-fcbe13fb42f2_219x219.jpeg)

- **Nama**: Li Gin
- **Agensi**: Propnex Realty Sdn. Bhd. - KL
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/li-gin-897879/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/li-gin-897879/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 55,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

No. 1, Jalan Bukit Kiara 1, Bukit Kiara, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 10,000 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)