# Reflections Condominium, Bayan Lepas

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                        |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Reflections Condominium, Bayan Lepas                   |
| **Address**             | Persiaran Kelicap, Persiaran Nuri, Bayan Lepas, Penang |
| **Price**               | RM 1,600 /bulan                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                     |
| **BT**                  | 3                                                      |
| **BM**                  | 2                                                      |
| **kps**                 | 1,260                                                  |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Penang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-penang-5qvq6 "Penang")
- [Bayan Lepas](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bayan-lepas-rkb3o "Bayan Lepas")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-disewa/sekitar-bayan-lepas-rkb3o "Kondominium")
- **rent-200224455**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6hzr1b59ab3a-1000-4172-9c56-8dda5a7397e3_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6hzr1b59ab3a-1000-4172-9c56-8dda5a7397e3_960x1280.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9rqu32888910-b94c-4b4d-a1ed-cafaff2f4303_1024x768.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9rqu32888910-b94c-4b4d-a1ed-cafaff2f4303_1024x768.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b2wb1b845034-3310-4f12-83da-35c5aecf4733_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-b2wb1b845034-3310-4f12-83da-35c5aecf4733_768x1024.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gproe38a8d2f-7c5c-45b5-b37d-2fb31199182b_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gproe38a8d2f-7c5c-45b5-b37d-2fb31199182b_768x1024.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cz1q502f8432-38ab-4429-8ce5-023152863a82_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cz1q502f8432-38ab-4429-8ce5-023152863a82_960x1280.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-l6koce45f94e-4753-45fa-8ad5-42101ab95e2e_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-l6koce45f94e-4753-45fa-8ad5-42101ab95e2e_768x1024.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-spqs40eb67e4-c2cc-4b11-a17f-67c3678cd951_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-spqs40eb67e4-c2cc-4b11-a17f-67c3678cd951_768x1024.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cxak10e4f099-21a0-4276-aac5-132c3076792d_768x1024.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cxak10e4f099-21a0-4276-aac5-132c3076792d_768x1024.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zans173d9872-6659-4b6b-a390-827e0544b29a_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zans173d9872-6659-4b6b-a390-827e0544b29a_960x1280.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o5ize9c40a36-2b96-4399-854e-819037fad911_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o5ize9c40a36-2b96-4399-854e-819037fad911_960x1280.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m3i556d0e987-dee9-4709-80b6-253bfa47ef2a_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m3i556d0e987-dee9-4709-80b6-253bfa47ef2a_960x1280.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o7iie11c10d4-0f88-4656-8b38-9a4df1d6c02d_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o7iie11c10d4-0f88-4656-8b38-9a4df1d6c02d_960x1280.jpeg "Kondominium untuk Disewa di Reflections Condominium oleh Issac Lee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium untuk disewa
- Disiapkan pada 2015
- Disenaraikan pada 10 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200224455
- 1,260 kps luas pelan lantai
- RM 1.27 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Setia Promenade Sdn Bhd (SP Setia)
- 315 Jumlah unit
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Reflections Condominium

> Reflection Condo

Reflection Condo<br /><br />1260sf<br />3room 2bath<br />1car park<br />Full furnish<br /><br />asking RM1600<br /><br />call issac<br />019_333_2219

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Gelanggang skuasy
- Gim
- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Sauna
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Issac Lee](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Issac Lee
- **Agensi**: Chin Housing Realty
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/issac-lee-918787/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/issac-lee-918787/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,600 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Persiaran Kelicap, Persiaran Nuri, Bayan Lepas, Penang.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,260 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)