# Taman Kok Doh, Batu

| PROPERTY OVERVIEW       |                                               |
| ----------------------- | --------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Kok Doh, Batu                           |
| **Address**             | Jalan 1/42, Taman Kok Doh, Batu, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 38,000 /bulan                              |
| **Is Verified Listing** | No                                            |
| **kps**                 | 25,000                                        |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Batu](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-batu-roix4 "Batu")
- [Tanah Komersial](https://www.iproperty.com.my/bm/tanah-komersial-disewa/sekitar-batu-roix4 "Tanah Komersial")
- **rent-500853266**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073580.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073580.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073576.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073576.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073577.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073577.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073578.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073578.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073579.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073579.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073583.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073583.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073584.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073584.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073587.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500853266/UPHO.286073587.V800/Taman-Kok-Doh-Batu-Malaysia.jpg "Tanah Komersial untuk Disewa di Taman Kok Doh, Batu oleh Sean Ang - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Tanah Komersial untuk disewa
- 3 years sewa
- Disenaraikan pada 20 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500853266
- 25,000 kps luas tanah
- RM 1.52 psf (tanah)
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Taman Kok Doh

> Land facing Jalan Kuching, main road

WTL<br /><br />* Taman City, face Jalan Kuching <br />* vacant land <br />* ODD shape land<br />* LA approx. 25,000sf <br />* RM38,000<br />suitable for 2nd hand car business. <br /><br /><br /><br />Sean ang
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         | REN18392

## Ejen Hartanah

![Sean Ang](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/c71vfcd262dd-cb06-49f6-b082-9833bbf56432_1280x1280.jpeg)

- **Nama**: Sean Ang
- **Agensi**: E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sean-ang-827888/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sean-ang-827888/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi Tanah Komersial?

Harga sewaan bagi Tanah Komersial ialah RM 38,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi tempat ini?

Jalan 1/42, Taman Kok Doh, Batu, Kuala Lumpur.

#### Berapakah keluasan tanah bagi Tanah Komersial ini?

25,000 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan