# Brand New 2 Storey Detached Warehouse Factory Rent at Batu Kawan 42k SQFT Build Up Limited Unit, Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                       |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Brand New 2 Storey Detached Warehouse Factory Rent at Batu Kawan 42k SQFT Build Up Limited Unit, Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan |
| **Address**             | Batu Kawan, Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan, Penang                                                                              |
| **Price**               | RM 108,000 /bulan                                                                                                                     |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                    |
| **kps (lantai)**        | 42,600                                                                                                                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Penang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-penang-5qvq6 "Penang")
- [Batu Kawan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-batu-kawan-9222j "Batu Kawan")
- [Kilang Terpisah](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-sesebuah-disewa/sekitar-batu-kawan-9222j "Kilang Terpisah")
- **rent-104755962**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Terpisah untuk Disewa di Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan oleh Brian Teh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9uxn4335a68c-4732-46b3-bdbe-32170f512bbf_1080x810.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9uxn4335a68c-4732-46b3-bdbe-32170f512bbf_1080x810.jpeg "Kilang Terpisah untuk Disewa di Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan oleh Brian Teh - iProperty.com.my")
- [![Kilang Terpisah untuk Disewa di Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan oleh Brian Teh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1fd52d39ba60-83fa-4af4-834f-53e26fed11af_810x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1fd52d39ba60-83fa-4af4-834f-53e26fed11af_810x1080.jpeg "Kilang Terpisah untuk Disewa di Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan oleh Brian Teh - iProperty.com.my")
- [![Kilang Terpisah untuk Disewa di Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan oleh Brian Teh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9u7saae97881-ce3c-440c-be74-05a277d54d78_1080x810.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9u7saae97881-ce3c-440c-be74-05a277d54d78_1080x810.jpeg "Kilang Terpisah untuk Disewa di Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan oleh Brian Teh - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Terpisah untuk disewa
- Disenaraikan pada 15 Mei 2026
- ID penyenaraian - 104755962
- 42,600 kps luas pelan lantai
- 72,377 kps luas tanah
- RM 2.54 psf (lantai)
- RM 1.49 psf (tanah)
- Pegangan pajakan
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Brand New 2 Storey Detached Warehouse Factory Rent at Batu Kawan 42k SQFT Build Up Limited Unit

> Brand New 2 Storey Detached Factory Rent at Batu Kawan Limited Unit

LOCATED AT BATU KAWAN<br /><br />@ LAND AREA : 72377 SQFT 土地面积 72377 方尺<br />@ TOTAL BUILD UP : 42600 SQFT 总建筑面积 42600 方尺<br />@ GROUND FLOOR OFFICE : 1364 SQFT 底楼办公室 1364 方尺<br />@ 1ST FLOOR OFFICE : 4327 SQFT 一楼办公室 4327 方尺<br />@ CEILING HEIGHT : 32 FT 屋顶高度 32 尺<br />@ ELECTRICITY : 1000 AMP 电力 1000 安倍<br />@ FRIENDLY OWNER 友善屋主<br />@ RENTAL NEGOTIABLE 租金可商量<br /><br />RENTAL RM 108,000 ONLY<br /><br />DIFFERENT 请联系 BRIAN TEH
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         UNIT AND LOCATION AVAILABLE!!!<br />不同单位和地点可供参观!!!<br />COMMERCIAL LOT , LAND, FACTORY WAREHOUSE SPECIALIST AGENT!!!<br />专业於店铺，土地，工厂地产中介!!!<br /><br />PLEASE CONTACT: BRIAN TEH
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br /><br />房地产业中介 (购买/出售/出租)<br />请联系 BRIAN TEH
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Brian Teh](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/or0q1f54d23b-0c2f-44b1-af4c-8f334b86c161_2744x2744.jpeg)

- **Nama**: Brian Teh
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/brian-teh-1307122/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/brian-teh-1307122/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 108,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Batu Kawan, Batu Kawan Simpang Ampat, Batu Kawan, Penang.

#### Berapakah besar unit ini?