# 99 Residence, Taman Wahyu, Batu Caves

| PROPERTY OVERVIEW       |                                       |
| ----------------------- | ------------------------------------- |
| **Title**               | 99 Residence, Taman Wahyu, Batu Caves |
| **Address**             | Taman Wahyu, Batu Caves, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 2,200 /bulan                       |
| **Is Verified Listing** | No                                    |
| **BT**                  | 4                                     |
| **BM**                  | 2                                     |
| **kps**                 | 1,220                                 |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Batu Caves](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-batu-caves-11rvn "Batu Caves")
- [Kondominium](https://www.iproperty.com.my/bm/kondo-disewa/sekitar-batu-caves-11rvn "Kondominium")
- **rent-501357311**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509620.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509620.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509617.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509617.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509625.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509625.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Balcony - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509621.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509621.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Balcony - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - View - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509616.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509616.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - View - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - View - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509618.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509618.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - View - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509624.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509624.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509622.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509622.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509627.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501357311/UPHO.381509627.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282040.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282040.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282037.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282037.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282036.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282036.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282038.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282038.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my")
- [![Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282039.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/118476/ZPPHO.112282039.V800/99-Residence-Taman-Wahyu-Malaysia.jpg "Kondominium untuk Disewa di 99 Residence oleh Travis Wong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kondominium untuk disewa
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2023
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501357311
- 1,220 kps luas pelan lantai
- RM 1.80 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh JL99 Group
- 1421 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang 99 Residence

> Spacious 4 Bedroom Condominium For Rent In Malaysia

76223<br /><br />1220SF<br /><br />3+1 ROOM 2 BATH<br /><br />2 PARKING<br /><br />FACING KLCC<br /><br />PARTIALLY FURNISHED<br /><br />BLOCK C<br /><br />HIGH FLOOR<br /><br /># MONTHLY RENTAL*RM2200*ONLY !!!!<br /><br /> # Pls Place WhatsApp / Call For More Information Details & Viewing !!

- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam

## Ejen Hartanah

![Travis Wong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/3tji52b99dce-9092-4afd-9ec0-01273fe0d176_768x768.jpeg)

- **Nama**: Travis Wong
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/travis-wong-2958828/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/travis-wong-2958828/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,200 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Wahyu, Batu Caves, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,220 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)