# Bandar Menjalara fitted 2nd floor shop-office, Bandar Menjalara

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                          |
| ----------------------- | ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Bandar Menjalara fitted 2nd floor shop-office, Bandar Menjalara                                                                          |
| **Address**             | Jalan 11/62a, Bandar Menjalara, Kepong, Medan Putra Menjalara, Metroprima, Sinar Bintang, Desa Park City, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 2,200 /bulan (_Boleh dirunding_)                                                                                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                       |
| **BM**                  | 1                                                                                                                                        |
| **kps**                 | 1,765                                                                                                                                    |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Bandar Menjalara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bandar-menjalara-4e6kw "Bandar Menjalara")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-disewa/sekitar-bandar-menjalara-4e6kw "Shop / Office")
- **rent-500577782**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Study - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608395.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608395.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Study - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Corridor - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608391.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608391.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Corridor - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608401.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608401.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608408.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608408.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608578.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608578.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608583.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500577782/UPHO.282608583.V800/Bandar-Menjalara-fitted-2nd-floor-shop-office-Bandar-Menjalara-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Disewa di Bandar Menjalara, Kuala Lumpur oleh Wayne Teah - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk disewa
- Dipasang sebahagian
- Fleksibel sewa
- Disenaraikan pada 13 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500577782
- 1,765 kps luas pelan lantai (22 ft x 80 ft)
- RM 1.25 psf (lantai)
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 100 watt (3-fasa) 

## Tentang Bandar Menjalara fitted 2nd floor shop-office

> Bandar Menjalara 2nd floor shop-office for rent

我会说中文<br /><br />• Land area: 1,765sqft<br />• ⁠Built-up: 1,765sqft<br />• Suitable for offices, yoga, tuition center, daycare, petshop & etc<br /><br />• 土地面积: 1,765方呎<br />• ⁠建筑面积: 1,765方呎<br />• 适用于办公室，瑜伽，补习中心 等等<br /><br />Wayne Teah <br />健健<br />(REN71050)<br />Ol46748l66

## Ejen Hartanah

![Wayne Teah](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/iz0u2549ce59-ef53-4322-a843-cf5f5781d106_500x500.jpeg)

- **Nama**: Wayne Teah
- **Agensi**: The Roof Realty - Kuchai Lama
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wayne-teah-2166927/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wayne-teah-2166927/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,200 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan 11/62a, Bandar Menjalara, Kepong, Medan Putra Menjalara, Metroprima, Sinar Bintang, Desa Park City, Bandar Menjalara, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,765 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)