# Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                    |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara                        |
| **Address**             | Jalan Tpk 1, Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara, Selangor |
| **Price**               | RM 55,000 /bulan                                                   |
| **Is Verified Listing** | No                                                                 |
| **kps**                 | 20,818                                                             |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Bandar Kinrara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bandar-kinrara-mlvqy "Bandar Kinrara")
- [Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/gudang-disewa/sekitar-bandar-kinrara-mlvqy "Gudang")
- **rent-200162169**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zzvse437f809-0b37-4b11-84b8-17c71dd1e127_912x736.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zzvse437f809-0b37-4b11-84b8-17c71dd1e127_912x736.png "Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ppt9b3ff9c0d-6cee-41dc-8bfa-740cd9df8507_1064x804.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ppt9b3ff9c0d-6cee-41dc-8bfa-740cd9df8507_1064x804.png "Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dddpe98e093e-9c6c-4d9b-9c88-00178ffaf799_932x748.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-dddpe98e093e-9c6c-4d9b-9c88-00178ffaf799_932x748.png "Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nwxldfce0443-31eb-40b0-bcfc-68d3c7aabaf9_846x756.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nwxldfce0443-31eb-40b0-bcfc-68d3c7aabaf9_846x756.png "Gudang untuk Disewa di Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara oleh Philip Chan - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Gudang untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 8 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200162169
- 20,818 kps luas pelan lantai
- RM 2.64 psf (lantai)
- Sedia untuk dimasuki
- Pegangan bebas
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Taman Perindustrian Kinrara

> Taman Kinara Warehouse For Rent Rm 55k.

2 STOREY DETACHED FACTORY FOR RENT<br />SIZE<br /><br />GF 6400 SQFT<br /><br />1F 6400 SQFT<br /><br />EXTENSION AREA : 4000 SQFT <br /><br />LAND AREA 20818 SQFT<br /><br />ELECTICAL FITTING : GF 3 PHASE 100A POWER SUPPLY WITH ISOLATOR PROVIDE FOR UPGRADING<br /><br />                                   : 1F 3 PHASE 60A POWER SUPPLY<br /><br />FULL BOMBA APPROVAL WITH IMPORTED ITALIAN DIESEL BACK UP PUMP ( ENGINE )<br /><br />SLIDING GATE WITH POTION TO INSTALL QUTOMATIC GATE ( CABLING DONE ) <br /><br />-All photos are actual photo taken.<br />-Agent name : Philip Chan.<br />-Real estate company: Sinland Real Estate Sdn. Bhd.

## Ejen Hartanah

![Philip Chan](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/h0fk0f62420e-c085-4a49-b719-6a5e95d0524b_1860x1860.jpeg)

- **Nama**: Philip Chan
- **Agensi**: Sinland Real Estate
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/philip-chan-1675204/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/philip-chan-1675204/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 55,000 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Tpk 1, Taman Perindustrian Kinrara, Bandar Kinrara, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 20,818 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)