# Bandar Kinrara, Puchong, Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                            |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------------------------------------ |
| **Title**               | Bandar Kinrara, Puchong, Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara                          |
| **Address**             | Jalan BK 5a/2 Bandar Kinrara , Puchong, Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara, Selangor |
| **Price**               | RM 2,399 /bulan                                                                            |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                         |
| **kps**                 | 1,760                                                                                      |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Bandar Kinrara](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-bandar-kinrara-mlvqy "Bandar Kinrara")
- [Pejabat](https://www.iproperty.com.my/bm/pejabat-disewa/sekitar-bandar-kinrara-mlvqy "Pejabat")
- **rent-200512023**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m2je1ed5d9a9-db67-43d5-9a5f-914e91fb2097_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m2je1ed5d9a9-db67-43d5-9a5f-914e91fb2097_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-totac3b860d4-1e32-461d-84d6-e21cd23d7e86_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-totac3b860d4-1e32-461d-84d6-e21cd23d7e86_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wwdp046c7e32-469c-4af8-b240-3775e24de7a9_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wwdp046c7e32-469c-4af8-b240-3775e24de7a9_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zqejec506cde-5614-4123-b9d5-5e8c79581697_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zqejec506cde-5614-4123-b9d5-5e8c79581697_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9wru84f4eb66-07e4-496f-b4f7-aa3fb8384f7d_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9wru84f4eb66-07e4-496f-b4f7-aa3fb8384f7d_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qxs3edc4a207-6480-4b51-ba34-b73e61b0d1f7_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qxs3edc4a207-6480-4b51-ba34-b73e61b0d1f7_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o5n0c8f8b686-2e78-40d2-b250-43449bb0f67c_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-o5n0c8f8b686-2e78-40d2-b250-43449bb0f67c_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-p5em67b00996-1b65-4466-b1bb-66f654f5c1b9_475x633.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-p5em67b00996-1b65-4466-b1bb-66f654f5c1b9_475x633.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u210e1799c4b-8d11-414d-9e2b-c800d106fe68_1092x616.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u210e1799c4b-8d11-414d-9e2b-c800d106fe68_1092x616.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lzy13c4eaa09-a071-4f19-b492-56c8b43d30db_1180x614.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lzy13c4eaa09-a071-4f19-b492-56c8b43d30db_1180x614.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")
- [![Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-j47na77cffff-a8b4-4192-86e5-7da3dc623ee7_988x732.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-j47na77cffff-a8b4-4192-86e5-7da3dc623ee7_988x732.jpeg "Pejabat untuk Disewa di Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara oleh Andrew Neoh - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Pejabat untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 27 Apr 2026
- ID penyenaraian - 200512023
- 1,760 kps luas pelan lantai (22 ft x 80 ft)
- RM 1.36 psf (lantai)
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Bandar Kinrara, Puchong

> 1st Floor Office

Bandar Kinrara Office  @ Puchong<br />Address: Jalan BK 5a/2 Bandar Kinrara 5, 47180 Puchong, Selangor<br /><br />1f Office , Nearby Bank, Giant , MRT, Many Restaurent<br />22 x 80 sqft 1760 sf<br />WIth Partition Room & 2 Toilet<br /><br />Thank You ,<br /><br />For more detail can contact Andrew Neoh
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
        <br />!!! Owner Welcome To List !!!<br />REN 12896

## Ejen Hartanah

![Andrew Neoh](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/jpl98326833f-7ab7-4ecd-a606-3d759a628ba8_283x283.jpeg)

- **Nama**: Andrew Neoh
- **Agensi**: FBS REALTY [ E (3) 2067 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/andrew-neoh-848848/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/andrew-neoh-848848/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,399 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan BK 5a/2 Bandar Kinrara , Puchong, Bandar Kinrara Seksyen 5, Bandar Kinrara, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,760 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)