# Taman U Thant, Ampang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                   |
| ----------------------- | ------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman U Thant, Ampang                             |
| **Address**             | Jalan Ampang, Taman U Thant, Ampang, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 2,800 /bulan                                   |
| **Is Verified Listing** | No                                                |
| **kps**                 | 600                                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Ampang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-ampang-zbpv1 "Ampang")
- [Retail Space](https://www.iproperty.com.my/bm/ruang-niaga-disewa/sekitar-ampang-zbpv1 "Retail Space")
- **rent-108481221**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Retail Space untuk Disewa di Taman U Thant, Ampang oleh Kevin Chen - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-k13zde00a9f3-a1ff-40d9-83a9-551b2292904d_798x600.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-k13zde00a9f3-a1ff-40d9-83a9-551b2292904d_798x600.png "Retail Space untuk Disewa di Taman U Thant, Ampang oleh Kevin Chen - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Taman U Thant, Ampang oleh Kevin Chen - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7aox85f6d678-99ee-4496-b5ad-eeeb05a8ae28_1376x870.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7aox85f6d678-99ee-4496-b5ad-eeeb05a8ae28_1376x870.png "Retail Space untuk Disewa di Taman U Thant, Ampang oleh Kevin Chen - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Retail Space untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 8 Apr 2026
- ID penyenaraian - 108481221
- 600 kps luas pelan lantai
- RM 4.67 psf (lantai)
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang hartanah ini

> Holiday Place Jalan Ampang Lobby Shop Unit For Rent

Holiday Place Ground Floor Shop @ Jalan Ampang For Rent<br />==============================<br />- Build Up 600sf<br />- Retail Space<br />- Ground Floor Shop<br />- Basic Unit<br />- Move In Condition<br />- Suitable All Business<br />==============================<br />Rental Price : RM2800<br />==============================<br />Please contact Kevin(REN 58132).013.933.1831 arrange viewing. Thanks！

## Ejen Hartanah

![Kevin Chen](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/iy9f11055414-582d-4b6f-813f-ef222659a30f_628x628.jpeg)

- **Nama**: Kevin Chen
- **Agensi**: VIVAHOMES REALTY SDN BHD [ E (1) 1670/13 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kevin-chen-1231496/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/kevin-chen-1231496/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 2,800 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Ampang, Taman U Thant, Ampang, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 600 kps.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan