# Pandan Indah, Ampang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                |
| ----------------------- | ------------------------------ |
| **Title**               | Pandan Indah, Ampang           |
| **Address**             | Pandan Indah, Ampang, Selangor |
| **Price**               | RM 1,700 /bulan                |
| **Is Verified Listing** | No                             |
| **BT**                  | 4                              |
| **BM**                  | 3                              |
| **kps (tanah)**         | 1,200                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Ampang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-ampang-9z0mc "Ampang")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-disewa/sekitar-ampang-9z0mc "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **rent-108538302**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-irjge13f27ad-da53-4c1a-9ed2-5979987738b0_1154x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-irjge13f27ad-da53-4c1a-9ed2-5979987738b0_1154x865.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xl9qeac2375a-151a-4bf0-9dae-081c478d3b15_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xl9qeac2375a-151a-4bf0-9dae-081c478d3b15_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9bgg4474550f-a122-4f8d-90d7-f1d89d910c6c_1154x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9bgg4474550f-a122-4f8d-90d7-f1d89d910c6c_1154x865.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-emma428a2c81-7e54-478d-8443-4443e66c5022_1154x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-emma428a2c81-7e54-478d-8443-4443e66c5022_1154x865.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-burhfdb93f93-0cf0-40f5-8425-9265e903caaa_1154x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-burhfdb93f93-0cf0-40f5-8425-9265e903caaa_1154x865.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-k0683338d64e-a1fb-46fd-8b76-058393bf8ac0_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-k0683338d64e-a1fb-46fd-8b76-058393bf8ac0_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2s4c6ba01f93-5e3a-43cc-840a-61cae103f72e_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2s4c6ba01f93-5e3a-43cc-840a-61cae103f72e_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4ttn7563645a-982b-4fca-9941-bec4800fca67_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4ttn7563645a-982b-4fca-9941-bec4800fca67_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qi7v444aa48f-222b-4589-a295-64792f6d3eac_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qi7v444aa48f-222b-4589-a295-64792f6d3eac_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zj4qcb262950-2a9f-405d-b89b-4ad9ce4951fa_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zj4qcb262950-2a9f-405d-b89b-4ad9ce4951fa_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cdhb98f312c8-bf08-4b00-aa93-ffa36a1e5981_866x1154.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cdhb98f312c8-bf08-4b00-aa93-ffa36a1e5981_866x1154.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2nrzb4d644c4-0ae2-4ca5-9dba-8e487810aea8_1154x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2nrzb4d644c4-0ae2-4ca5-9dba-8e487810aea8_1154x865.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Disewa di Pandan Indah, Ampang oleh Wai Mun - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk disewa
- Tanpa perabot
- Disenaraikan pada 14 Mei 2026
- ID penyenaraian - 108538302
- 1,700 kps luas pelan lantai
- 1,200 kps luas tanah
- RM 1.00 psf (lantai)
- RM 1.42 psf (tanah)
- Tersedia dari 15 Jun 2026
- Pegangan pajakan
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Pandan Indah

> Pandan Indah

Comes with kitchen table top.<br />Master room with attached bathroom amd ceiling fan. <br />Easy access area.<br />Ample parking available.<br />Available mid June 2026<br /><br />Call
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for viewing

## Kemudahan bersama

- Parkir

## Ejen Hartanah

![Wai Mun](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/ipftf85c8bf8-444d-4aaa-8e4e-751f99186a9a_1037x1037.jpeg)

- **Nama**: Wai Mun
- **Agensi**: TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wai-mun-819439/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/wai-mun-819439/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 1,700 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Pandan Indah, Ampang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,700 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)