# G village @ Desa Pandan, Ampang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                      |
| ----------------------- | ------------------------------------ |
| **Title**               | G village @ Desa Pandan, Ampang      |
| **Address**             | Desa Pandan, Ampang, Kuala Lumpur    |
| **Price**               | RM 16,772 /bulan (_Boleh dirunding_) |
| **Is Verified Listing** | No                                   |
| **BM**                  | 2                                    |
| **kps**                 | 2,396                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Ampang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-ampang-zbpv1 "Ampang")
- [Retail Space](https://www.iproperty.com.my/bm/ruang-niaga-disewa/sekitar-ampang-zbpv1 "Retail Space")
- **rent-501388722**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880124.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880124.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880127.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880127.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880129.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880129.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880131.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880131.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880130.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880130.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880123.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501388722/UPHO.381880123.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")
- [![Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/164563/ZPPHO.131943044.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/projectnet-project/164563/ZPPHO.131943044.V800/G-village-Desa-Pandan-Ampang-Malaysia.jpg "Retail Space untuk Disewa di Ampang, Kuala Lumpur oleh Tiffany Soo - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Retail Space untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 22 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501388722
- 2,396 kps luas pelan lantai
- RM 7.00 psf (lantai)
- Pegangan pajakan
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Tan & Tan Developments Bhd
- 10 lot tempat letak kereta

## Tentang G village @ Desa Pandan

> Rental Retail Space Available in Desa Pandan, Malaysia

- Spacious 2396 sqft retail space suitable for various businesses.<br />- Conveniently located near MRT stations: Titiwangsa MRT (3 km) and Kampung Baru MRT (3.5 km).<br />- Close proximity to schools including SK Desa Pandan and SMK Desa Perdana.<br />- Nearby supermarkets such as AEON and Giant, providing easy access to daily necessities.<br />- Just minutes away from major shopping malls like Pavilion KL and Suria KLCC, offering great foot traffic.

## Kemudahan

- Akses 24 jam
- Kawalan keselamatan
- Tempat letak kereta berbumbung

## Kemudahan bersama

- Dewan serbaguna
- Parkir

## Ejen Hartanah

![Tiffany Soo](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/3nmhfdb716d4-f27e-496a-a942-d0f0d0f14e11_1080x1080.jpeg)

- **Nama**: Tiffany Soo
- **Agensi**: Rvt Realty
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/tiffany-soo-487349/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/tiffany-soo-487349/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 16,772 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Desa Pandan, Ampang, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 2,396 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)