# Wangsa Delima,Wangsa Maju,Sri Rampai,Setapak, Wangsa Maju

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                           |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Wangsa Delima,Wangsa Maju,Sri Rampai,Setapak, Wangsa Maju |
| **Address**             | Wangsa Maju, Kuala Lumpur                                 |
| **Price**               | RM 3,400,000                                              |
| **Is Verified Listing** | No                                                        |
| **kps**                 | 5,775                                                     |
| **psf**                 | RM 588.74                                                 |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Wangsa Maju](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-wangsa-maju-8810u "Wangsa Maju")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-wangsa-maju-8810u "Kedai")
- **sale-107080209**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1xkz3b432cfa-c16d-4700-80e4-62c971ac2282_772x1294.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1xkz3b432cfa-c16d-4700-80e4-62c971ac2282_772x1294.png "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-36c50715caf9-2fc6-4099-b271-5c81eee843b2_776x1287.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-36c50715caf9-2fc6-4099-b271-5c81eee843b2_776x1287.png "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-q3p349a27652-fe11-4a64-b953-4b4351809e41_780x1280.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-q3p349a27652-fe11-4a64-b953-4b4351809e41_780x1280.png "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-syoqf5e7866e-224f-4265-b44c-c00e0e1176e0_778x1282.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-syoqf5e7866e-224f-4265-b44c-c00e0e1176e0_778x1282.png "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-737xcc289f82-87a2-440d-a7de-3acfed27ed17_774x1290.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-737xcc289f82-87a2-440d-a7de-3acfed27ed17_774x1290.png "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Terry Chan - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk dijual
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 14 Mei 2026
- ID penyenaraian - 107080209
- 5,775 kps luas pelan lantai
- RM 588.74 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Wangsa Delima,Wangsa Maju,Sri Rampai,Setapak

> Limited Shoplot For Sale

Limited Limited Limited <br />Worth Buy/High Return <br /><br />3 Storey Shoplot + Basement For Sale<br />WANGSA DELIMA,WANGSA MAJU<br /><br /><br />-Land Area: 22’ x 75’<br />-Built Up: Aprox. 5775sf<br />-Fully Tenanted(Current Rental Rm17k)<br />-Facing Main Road<br /><br />*Very strategic Location <br />*Very Busy Commercial Hub <br />*Suitable Own Use Or Investment <br /><br />Asking Price: Rm3.4mil<br /><br />For more information and viewing please contact Terry :
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Terry Chan](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Terry Chan
- **Agensi**: The Roof Realty - Kuchai Lama
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/terry-chan-951066/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/terry-chan-951066/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 3,400,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Wangsa Maju, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 5,775 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan