Sunway Avila Residences, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju

Jalan Seri Wangsa 1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur

RM 500,000

2

BT

2

BM

732

kps

RM 683.06

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2023
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200269523

Tentang Sunway Avila Residences

Sunway Avila Residences Wangsa Maju For Sale

SUNWAY AVILA RESIDENCES WANGSA MAJU KL

Property Details
Freehold
Block B
High Floor
Built-up : 732sf
Room : 2, Bathroom: 2
Bare Unit
1 Car Park, Level 3

3 Tier Security
Air Conditional Provided at Living Room & All Bedroom
Water Heater Provided
High Floor,
Facing to Genting Highlands

Selling RM 500k Nego

Keith Lee
012
669
0009

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 500,000.
Jalan Seri Wangsa 1, Seksyen 1 Wangsa Maju, Wangsa Maju, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 732 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1536 ]