# Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju

| PROPERTY OVERVIEW       |                                     |
| ----------------------- | ----------------------------------- |
| **Title**               | Seksyen 10 Wangsa Maju, Wangsa Maju |
| **Address**             | Wangsa Maju, Kuala Lumpur           |
| **Price**               | RM 4,500,000 (_Boleh dirunding_)    |
| **Is Verified Listing** | No                                  |
| **BM**                  | 1                                   |
| **kps**                 | 6,767                               |
| **psf**                 | RM 664.99                           |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Wangsa Maju](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-wangsa-maju-8810u "Wangsa Maju")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-wangsa-maju-8810u "Kedai")
- **sale-501359347**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533629.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533629.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533630.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533630.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533632.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533632.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533636.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533636.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533644.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533644.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533665.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501359347/UPHO.381533665.V800/Seksyen-10-Wangsa-Maju-Wangsa-Maju-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Wangsa Maju, Kuala Lumpur oleh Abdul Hanif (Hanz) - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk dijual
- Dipasang sebahagian
- Disiapkan pada 2007
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 18 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501359347
- 6,767 kps luas pelan lantai
- RM 664.99 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Seksyen 10 Wangsa Maju

> 4 Storey Shoplot Office Plaza Wangsa Maju

WTS<br /><br />4 Storey Shop Lot / Offices, End Lot Facing Main Road @ Plaza Wangsa Maju, Wangsa Maju<br /><br />Special Features:<br />- Facing main road<br />- Good Investment or own use<br />- Freehold<br />- Fully tenanted <br /><br />Details:<br />- 4 Storey<br />- Freehold<br />- Total Build up: 6,767sqft<br />- Ground Floor: 1221 + 866 sqft (Rental RM 7,000)<br />- 1st Floor: 1,560sqft (Rental RM 3,700)<br />- 2nd Floor: 1,560sqft (Rental RM 3,300)<br />- 3rd Floor: 1,560sqft (Rental RM 3,000)<br />- Total Rental: RM 17,000<br />- Gross ROI: 4.53%<br /><br />Asking Price: RM 4.5M nego

## Ejen Hartanah

![Abdul Hanif (Hanz)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/3f1yb150e678-6808-4eeb-8a2f-a60129f78525_960x960.png)

- **Nama**: Abdul Hanif (Hanz)
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/abdul-hanif-hanz)-2839799/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/abdul-hanif-hanz)-2839799/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 4,500,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Wangsa Maju, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 6,767 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)