Taman Bukit Permata, Gombak, Taman Melawati, Ulu Kelang

Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur

Boleh dirunding

RM 650,000

4

BT

4

BM

1,120

kps (tanah)

RM 580.36

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 3-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500725736
check-small-f
2,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Bukit Permata, Gombak

Renovated Freehold 3-Storey Terrace House, Taman Bukit Permata

WTS
RENOVATED FREEHOLD 3-STOREY TERRACE HOUSE TAMAN BUKIT PERMATA SRI GOMBAK

ASKING PRICE: RM 650,000 Negotiable
MARKET VALUE: RM 750,000

DETAILS
==========
- Individual Title
- Freehold-Open Title
- Built up: 2,000 sqft
- Land Size: 16 x 70 (1,120 sqft)
- 4 Bedrooms
- 4 Bathrooms

- Jalan Kuching
- MRR2
- DUKE Highway
- KARAK Highway

Cik Maya Abdul (REN 31748)
Agency Manager
0*****

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

parking-o

Parkir

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Taman Melawati, Ulu Kelang, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]