Residensi Bistaria, Ulu Kelang

Jalan Ukay Bistari, Ulu Kelang, Selangor

Boleh dirunding

RM 435,000

3

BT

2

BM

850

kps

RM 511.76

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500617094

Tentang Residensi Bistaria

Residensi Bestaria Ukay – Bestari Ukay Perdana Listing

WTS
RESIDENSI BESTARIA UKAY – BESTARI UKAY PERDANA
For Sale | RM450,000

* Freehold
* Built-up: 850 sq ft
* 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
* Renovated & Fully Furnished
* 1 Car Park
* Vacant
* Maintenance: RM132/month

Excellent accessibility:
* 1km DUKE | 3km AKLEH | 2km SUKE

AMENITIES :
- SRK Hulu Kelang
- SMK Lembah Keramat
- SMK Seri Keramat 2
- Giant Bukit Antarabangsa

Chris Heng
0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 435,000.
Jalan Ukay Bistari, Ulu Kelang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]