# Titiwangsa Sentral, Titiwangsa

| PROPERTY OVERVIEW       |                                        |
| ----------------------- | -------------------------------------- |
| **Title**               | Titiwangsa Sentral, Titiwangsa         |
| **Address**             | Jalan Chemor, Titiwangsa, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 490,000                             |
| **Is Verified Listing** | No                                     |
| **BT**                  | 3                                      |
| **BM**                  | 2                                      |
| **kps**                 | 1,055                                  |
| **psf**                 | RM 464.45                              |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,054 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Titiwangsa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-titiwangsa-lk4fv "Titiwangsa")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-titiwangsa-lk4fv "Kediaman Servis")
- **sale-200147773**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bwt3fd4ee09d-9a26-48b5-bb2f-d352667b655e_2560x1920.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bwt3fd4ee09d-9a26-48b5-bb2f-d352667b655e_2560x1920.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nri7411b7be2-f35e-4a07-bef2-e577c054885d_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-nri7411b7be2-f35e-4a07-bef2-e577c054885d_1920x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3aivd2139ac1-53d4-4453-a5d4-f7471f4cbd7b_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3aivd2139ac1-53d4-4453-a5d4-f7471f4cbd7b_1920x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3jau51357b62-7556-451a-8e81-3fd453259f04_2560x1920.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3jau51357b62-7556-451a-8e81-3fd453259f04_2560x1920.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lo7505700b3d-f5e3-4270-8218-6bbf8801a8c6_2560x1920.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-lo7505700b3d-f5e3-4270-8218-6bbf8801a8c6_2560x1920.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0sm3ad9d56bb-2655-4ad2-9f9c-9dfd6b5f645c_2560x1920.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-0sm3ad9d56bb-2655-4ad2-9f9c-9dfd6b5f645c_2560x1920.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f9htecfeb4f0-debb-4fc1-a99a-786de66b4c97_2560x1920.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-f9htecfeb4f0-debb-4fc1-a99a-786de66b4c97_2560x1920.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1fpxef06948c-b339-4fbf-9122-f4e94d8939b1_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1fpxef06948c-b339-4fbf-9122-f4e94d8939b1_1920x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-piuw3f7b2432-ee6b-46b7-b397-34861c3153a8_1920x2560.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-piuw3f7b2432-ee6b-46b7-b397-34861c3153a8_1920x2560.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Titiwangsa Sentral oleh Bruce Chong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Disiapkan pada 2011
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 21 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200147773
- 1,055 kps luas pelan lantai
- RM 464.45 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Monoland Corp Sdn Bhd
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Titiwangsa Sentral

> Titiwanvsa Sentral Rm490,000 Nice C 3 Room 2 Bathroom

Titiwangsa Sentral, RM490K Cheapest In Market<br />3 Bedrooms<br />2 Bathrooms<br />1055sqft<br />Partly Furnished<br />1 Car Park<br />City View<br /><br />Kindly contact Bruce
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"

- Gim
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam mengembara
- Kolam renang
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Bruce Chong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/okbad1792c87-2759-409a-b0db-6c158b1008ad_864x864.jpeg)

- **Nama**: Bruce Chong
- **Agensi**: E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/bruce-chong-1203036/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/bruce-chong-1203036/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 490,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Chemor, Titiwangsa, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,055 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)