# Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                         |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang                                                    |
| **Address**             | Plaza Se.Ruang, Persiaran Eco Sanctuary, Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang, Selangor |
| **Price**               | RM 4,500 /bulan                                                                         |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                      |
| **BM**                  | 2                                                                                       |
| **kps (lantai)**        | 1,119                                                                                   |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Sewa](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa "Sewa")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Telok Panglima Garang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-disewa/sekitar-telok-panglima-garang-g8npr "Telok Panglima Garang")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-disewa/sekitar-telok-panglima-garang-g8npr "Kedai")
- **rent-200387303**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-035r2c06e6f6-5765-4e3e-8878-65941088f814_1074x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-035r2c06e6f6-5765-4e3e-8878-65941088f814_1074x1280.jpeg "Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rqh1207b4d79-6dc1-44f3-b849-f426ad672a53_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-rqh1207b4d79-6dc1-44f3-b849-f426ad672a53_960x1280.jpeg "Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-waoha49548e6-005f-4afb-902c-07b64d23f59a_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-waoha49548e6-005f-4afb-902c-07b64d23f59a_960x1280.jpeg "Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wjhc03806b51-9688-4802-84e8-2a4aa60f95e7_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-wjhc03806b51-9688-4802-84e8-2a4aa60f95e7_960x1280.jpeg "Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jge68d00cd29-3571-47f9-96b8-112a19b637dc_826x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jge68d00cd29-3571-47f9-96b8-112a19b637dc_826x1280.jpeg "Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kgmke0717f6b-69ef-40ed-8b18-d12be010eb42_252x470.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kgmke0717f6b-69ef-40ed-8b18-d12be010eb42_252x470.jpeg "Kedai untuk Disewa di Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang oleh Adam Chia - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk disewa
- Unit kosong
- Disenaraikan pada 25 Mac 2026
- ID penyenaraian - 200387303
- 1,119 kps luas pelan lantai
- 1,119 kps luas tanah
- RM 4.02 psf (lantai)
- RM 4.02 psf (tanah)
- Pegangan pajakan
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang hartanah ini

> Se.Ruang @ Eco Sanctuary (ground) shoplot / rimbayu / kota kemuning

Se.Ruang Square (GROUND) to LET<br /><br />- Size : 26 x 43<br />- Built-up : 1119 sqft<br />- Intermediate unit<br />- GROUND floor shoplot<br />- Basic unit with (2 bathroom)<br /><br />- Facing ECO SANCTUARY<br />- VACANT NOW<br />- READY MOVE IN<br />- GOOD LOCATION<br /><br />~~ RM4500/mth ~~ RM4500/mth ~~ RM4500/mth ~~<br /><br />Welcome to viewing & listing *O12 *252 *47 22* (ADAM)

## Ejen Hartanah

![Adam Chia](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/wc53c9aa3f2a-27ab-4bef-ab68-8c74a58f6b5a_580x580.jpeg)

- **Nama**: Adam Chia
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/adam-chia-1308982/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/adam-chia-1308982/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga sewaan ialah RM 4,500 /bulan.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Plaza Se.Ruang, Persiaran Eco Sanctuary, Eco Sanctuary, Telok Panglima Garang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,119 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Apakah yang perlu saya ketahui sebelum menyewa tempat ini?

Berikut merupakan <a href="/guides/rent-a-house-in-malaysia-things-you-should-know-41950" target="_blank" rel="noopener noreferrer">10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa</a> termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)