Tebrau, Plentong, Johor Bahru, Tebrau, kempas, Skudai, Tebrau

Tebrau, kempas, Skudai, Tebrau, Johor

RM 89,500 /bulan

81,372

kps (lantai)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Kilang Terpisah untuk disewa
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 101796370
check-small-f
81,372 kps luas pelan lantai
check-small-f
2.11 ekar luas tanah
check-small-f
RM 1.10 psf (lantai)

Tentang Tebrau, Plentong, Johor Bahru

Detached factory for Rent

Single Storey Detached Factory
Area : Tebrau, Johor
FOR SALE

Built up : 81,372 sf
Land area : 92,347 sf
Building height : 9m
Power : 600 amperes
________________________

For more information & viewing arrangement, please contact:
Name: Agnes Choo
Mobile: +6*****
Email: a*****@*****
Website: www.w*****

INDUSTRIAL LAND with a BUILT TO SUIT building to be constructed (4-9 months) to your specifications and requirements are also available for sale or long-term rent. Please contact me for a discussion.

Owners are welcome to list your properties with us. Thank you.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pro Team Realty

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 89,500 /bulan.
Tebrau, kempas, Skudai, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 81,372 kps.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pro Team Realty