Taman Mount Austin, Tebrau

Jalan Mutiara Emas 2, Taman Mount Austin, Tebrau, Johor

RM 200,000

3

BT

2

BM

750

kps

RM 266.67

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Flat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2012
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501074832

Tentang Taman Mount Austin

Taman Mount Austin Low Cost Flat 3bed Johor Bahru

FOR SALE

House Address : 04-xx, Jalan Mutiara Emas 2/2, Taman Mount Austin, 81100 Johor Bahru
House Type :Low Cost Flat
Size /Sqft : 750 Sqft
Bumi/non bumi : non bumi
Free hold / lease hold : Freehold
Bedroom : 3
Bathroom : 2
Facing :
G&G : No
Remark :
Renovation : Original

Selling Price: RM200K
Kemudahan bersama
parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 200,000.
Jalan Mutiara Emas 2, Taman Mount Austin, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

XY Properties