# Setia Indah Flat, Taman Setia Indah, Tebrau

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                 |
| ----------------------- | ----------------------------------------------- |
| **Title**               | Setia Indah Flat, Taman Setia Indah, Tebrau     |
| **Address**             | Jalan Setia 4, Taman Setia Indah, Tebrau, Johor |
| **Price**               | RM 246,000                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                              |
| **BT**                  | 3                                               |
| **BM**                  | 2                                               |
| **kps**                 | 750                                             |
| **psf**                 | RM 328.00                                       |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,044 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Johor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-johor-2hh35 "Johor")
- [Tebrau](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-tebrau-rpr9y "Tebrau")
- [Rumah Flat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-flat-dijual/sekitar-tebrau-rpr9y "Rumah Flat")
- **sale-501245269**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166398.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166398.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166402.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166402.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166399.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166399.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166396.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166396.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166405.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166405.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166406.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166406.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166404.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166404.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166397.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166397.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166395.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166395.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166401.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166401.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166393.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166393.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")
- [![Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166400.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245269/UPHO.380166400.V800/Setia-Indah-Flat-Taman-Setia-Indah-Malaysia.jpg "Rumah Flat untuk Dijual di Setia Indah Flat oleh Cora Loh - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Flat untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 2 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501245269
- 750 kps luas pelan lantai
- RM 328.00 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Unknown Developer

## Tentang Setia Indah Flat

> Taman Setia Indah Renovated Low Cost Flat

稀有Setia Indah全装修美美Low Cost Flat， 装修3间房间2间厕所<br /><br />Taman Setia Indah Renovated Low Cost Flat FOR SALE <br />Selling Price : RM 246,000<br />Build Up        : 750 sqft <br />3 Bedrooms & 2 Bathroom<br />- High Floor<br />- Freehold<br />- Facing SOUTH EAST<br />- Fully Renovated Condition, Security Main Door, Fully Tiles, Plaster Ceiling, Brand New Kitchen Cabinet<br />Kindly contact
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="+6*****"
            masked-value="+6*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         REN 00425 for viewing arrangement

## Kemudahan bersama

- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kedai serbaneka
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Cora Loh](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/4b09fb03115a-ad81-425b-9aae-5c0f1d42b846_332x332.jpeg)

- **Nama**: Cora Loh
- **Agensi**: GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/10 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/cora-loh-497299/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/cora-loh-497299/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 246,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Setia 4, Taman Setia Indah, Tebrau, Johor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.