Setia business park 2, Bandar Dato Onn, Tebrau
jalan perniagaan setia, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor
RM 2,500,000
4,746
kps (lantai)
RM 526.76
psf (lantai)
Tentang Setia business park 2
Setia business park 2 eco business park setia indah
or Sale 出售
全场最便宜
两间相连排田字厂出售
Adjoining Cluster Factory
Setia Business Park 2 @Dato Onn
- 1.5 Storey Cluster Factory
- freehold
- non bumi lot
- Light Industry
- Buit Up:4746sqft
- Land Size: 60x130
(7800 sqft)
- Facing North
- G&G
- Tenanted now
Asking price: RM2.5mil
Bank Value: Match
Please contact
Agnes Goay 0*****
www.h*****
TRR -TAG
全场最便宜
两间相连排田字厂出售
Adjoining Cluster Factory
Setia Business Park 2 @Dato Onn
- 1.5 Storey Cluster Factory
- freehold
- non bumi lot
- Light Industry
- Buit Up:4746sqft
- Land Size: 60x130
(7800 sqft)
- Facing North
- G&G
- Tenanted now
Asking price: RM2.5mil
Bank Value: Match
Please contact
Agnes Goay 0*****
www.h*****
TRR -TAG
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,500,000.
jalan perniagaan setia, Bandar Dato Onn, Tebrau, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,746 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.