Permai Jaya, Tanjung Bungah

Lintang Lembah Permai 4,Off Jalan Lembah Permai,, Tanjung Bungah, Penang

RM 270,000

3

BT

2

BM

700

kps

RM 385.71

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501031370

Tentang Permai Jaya

Permai Jaya Close to TARUMT Budget-Friendly 700sft 1 Parking Spot

This property is situated at Lintang Lembah Permai 4, Tanjung Bungah.
Well-kept apartment located near TARUMT.
Built-up area: 700sft - 3 bedrooms 2 bathrooms
It remains in its original state.
Includes one parking space.
For more information or to schedule a viewing, please contact Queenie at 0***** .
Kemudahan bersama
security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

playground-o

Taman permainan

parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

KC & SUNSHINE REALTY [ E (3) 1414 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 270,000.
Lintang Lembah Permai 4,Off Jalan Lembah Permai,, Tanjung Bungah, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 700 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

KC & SUNSHINE REALTY [ E (3) 1414 ]