# Greenfield Residence, Bandar Sunway, Sunway

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                 |
| ----------------------- | ----------------------------------------------- |
| **Title**               | Greenfield Residence, Bandar Sunway, Sunway     |
| **Address**             | Jalan PJS 8/15, Bandar Sunway, Sunway, Selangor |
| **Price**               | RM 840,000                                      |
| **Is Verified Listing** | No                                              |
| **BT**                  | 3                                               |
| **BM**                  | 2                                               |
| **kps**                 | 861                                             |
| **psf**                 | RM 975.61                                       |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 3,522 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Sunway](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-sunway-05blf "Sunway")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-sunway-05blf "Kediaman Servis")
- **sale-108276596**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3rn720829fc3-439f-485c-a29c-14b08fb25ff8_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3rn720829fc3-439f-485c-a29c-14b08fb25ff8_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9g54cb989958-e3fc-4a42-a700-136ef524c0b4_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-9g54cb989958-e3fc-4a42-a700-136ef524c0b4_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-eow011c8d7e5-549f-4614-a996-63e4e2bfaa7d_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-eow011c8d7e5-549f-4614-a996-63e4e2bfaa7d_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3juncacafd21-f71f-4628-8073-d47a1c2017ae_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3juncacafd21-f71f-4628-8073-d47a1c2017ae_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-48j234843ce0-19ab-4df7-aa64-273dfbd5ec81_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-48j234843ce0-19ab-4df7-aa64-273dfbd5ec81_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8zai039b236b-04e5-428a-9810-d321416d730b_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8zai039b236b-04e5-428a-9810-d321416d730b_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x6dda615905c-f68c-4220-8a88-aee52462bd33_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-x6dda615905c-f68c-4220-8a88-aee52462bd33_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-a62d840c8470-ab86-4e3a-9dae-aaff0a6ffad7_960x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-a62d840c8470-ab86-4e3a-9dae-aaff0a6ffad7_960x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Greenfield Residence oleh Txlim - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2021
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 31 Mac 2026
- ID penyenaraian - 108276596
- 861 kps luas pelan lantai
- RM 975.61 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh CICET Asia Development
- 816 Jumlah unit

## Tentang Greenfield Residence

> Greenfield Residence For Sale

WTS <br />Greenfield Residence <br />3R2B <br />861 sqft <br />Current tenanted RM3.5 k <br />Market rental 4.2 k <br />Partially furnished unit <br />RM840 k negotiable <br />Txlim
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="6*****"
            masked-value="6*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Kemudahan bersama

- Trek joging

## Ejen Hartanah

![Txlim](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/d2pa20745000-9249-46d1-9e53-6601f438eb7c_300x300.jpeg)

- **Nama**: Txlim
- **Agensi**: WEREG PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1955/1 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/txlim-1085782/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/txlim-1085782/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 840,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan PJS 8/15, Bandar Sunway, Sunway, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 861 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)