# Kampung Baru sungai buloh, Sungai Buloh

| PROPERTY OVERVIEW       |                                         |
| ----------------------- | --------------------------------------- |
| **Title**               | Kampung Baru sungai buloh, Sungai Buloh |
| **Address**             | Jalan industri, Sungai Buloh, Selangor  |
| **Price**               | RM 9,000,000                            |
| **Is Verified Listing** | No                                      |
| **BM**                  | 1                                       |
| **kps (lantai)**        | 27,000                                  |
| **psf (lantai)**        | RM 333.33                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Sungai Buloh](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-sungai-buloh-c4pye "Sungai Buloh")
- [Gudang](https://www.iproperty.com.my/bm/gudang-dijual/sekitar-sungai-buloh-c4pye "Gudang")
- **sale-102505356**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Gudang untuk Dijual di Sungai Buloh, Selangor oleh C.H Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zimy8feb33bf-5f1f-4ee2-a788-9a84d1486da6_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zimy8feb33bf-5f1f-4ee2-a788-9a84d1486da6_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Sungai Buloh, Selangor oleh C.H Tan - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Sungai Buloh, Selangor oleh C.H Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8waxdf24bc8e-47af-4e2a-b4b8-89902bc3d5f8_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8waxdf24bc8e-47af-4e2a-b4b8-89902bc3d5f8_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Sungai Buloh, Selangor oleh C.H Tan - iProperty.com.my")
- [![Gudang untuk Dijual di Sungai Buloh, Selangor oleh C.H Tan - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6z4i752f71e9-ed13-4fbf-aa13-c416964c6e46_1152x864.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6z4i752f71e9-ed13-4fbf-aa13-c416964c6e46_1152x864.jpeg "Gudang untuk Dijual di Sungai Buloh, Selangor oleh C.H Tan - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Gudang untuk dijual
- Dipasang sebahagian
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 7 Mei 2026
- ID penyenaraian - 102505356
- 27,000 kps luas pelan lantai
- 31,000 kps luas tanah
- RM 333.33 psf (lantai)
- RM 290.32 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi

## Tentang Kampung Baru sungai buloh

> Warehouse for Sale

Welcome contact us for viewing.<br /><br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         Iyris Yap<br />
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         CH Tan<br /><br />Welcome owner list.

## Ejen Hartanah

![C.H Tan](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/z8ct1642159c-af79-4a7a-beac-8f480f86bd1d_320x320.jpeg)

- **Nama**: C.H Tan
- **Agensi**: The Roof Realty - Kuchai Lama
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/c-h-tan-835511/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/c-h-tan-835511/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 9,000,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan industri, Sungai Buloh, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 27,000 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)