# USJ1,Regalia, Subang Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                           |
| ----------------------- | ------------------------- |
| **Title**               | USJ1,Regalia, Subang Jaya |
| **Address**             | Subang Jaya, Selangor     |
| **Price**               | RM 480,000                |
| **Is Verified Listing** | No                        |
| **BM**                  | 2                         |
| **kps**                 | 1,377                     |
| **psf**                 | RM 348.58                 |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Subang Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-subang-jaya-o9c69 "Subang Jaya")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-dijual/sekitar-subang-jaya-o9c69 "Shop / Office")
- **sale-501203641**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664479.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664479.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664481.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664481.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664482.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664482.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664483.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664483.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Study - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664497.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664497.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Study - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Study - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664505.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664505.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Study - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664509.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664509.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664557.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664557.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Interior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664598.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203641/UPHO.379664598.V800/USJ1-Regalia-Subang-Jaya-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Alice Kham - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk dijual
- Dipasang sebahagian
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 26 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501203641
- 1,377 kps luas pelan lantai
- RM 348.58 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Properti menghadap ke arah Selatan

## Tentang USJ1,Regalia

> Commercial Shop Office With Lift ,Renovated With Wardrobe

Commercial Shop Office USJ1 For Sale RM 480,000                                                     Pls contact Me :
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
                                                                                       Leasehold , Office Lot with Lift ,Built Up: 1,377 sqft Fully Furnished as photos Direction : South Specialty: Can Install SIGNBOARD                                       Amenities:                                                                                                              Near to BRT n LRT , Near to Da Men ,Summit  Mall, Near to Giant n Mydin , Near to Monash/Sunway University                                                                                                          Accessibility:                                                    <br />Easy entrance and exit to Kesas Highway Situated in a well-established commercial hub Surrounded by a wide mix of Chinese, Indian, and Malay restaurants Close to Chinese Primary School, Speedmart 99, and Mydin Daily high traffic flow ensures strong visibility and customer access

## Ejen Hartanah

![Alice Kham](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Alice Kham
- **Agensi**: TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alice-kham-2827239/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alice-kham-2827239/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 480,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Subang Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,377 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?