# SUBANG HI-TECH, Subang Jaya

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                    |
| ----------------------- | -------------------------------------------------- |
| **Title**               | SUBANG HI-TECH, Subang Jaya                        |
| **Address**             | SUBANG HI-TECH, SUBANG JAYA, Subang Jaya, Selangor |
| **Price**               | RM 5,350,000                                       |
| **Is Verified Listing** | No                                                 |
| **BM**                  | 4                                                  |
| **kps (lantai)**        | 8,000                                              |
| **psf (lantai)**        | RM 668.75                                          |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Subang Jaya](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-subang-jaya-o9c69 "Subang Jaya")
- [Kilang Berkembar](https://www.iproperty.com.my/bm/kilang-berkembar-dijual/sekitar-subang-jaya-o9c69 "Kilang Berkembar")
- **sale-104362463**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-arjj2a2980e4-6dd1-414f-9e50-7cd474fb8e61_1154x865.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-arjj2a2980e4-6dd1-414f-9e50-7cd474fb8e61_1154x865.jpeg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7l7ue0765bb4-fb58-40be-9639-48ed4280a1b2_3264x2448.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-7l7ue0765bb4-fb58-40be-9639-48ed4280a1b2_3264x2448.jpg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fbykad6102e6-1507-4acc-b473-be9404f5d77a_3264x2448.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-fbykad6102e6-1507-4acc-b473-be9404f5d77a_3264x2448.jpg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1zus3614d0d5-8afe-4adc-9518-2b478dd27a5d_3264x2448.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1zus3614d0d5-8afe-4adc-9518-2b478dd27a5d_3264x2448.jpg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vszm03824def-eecb-44a4-a128-e189328e6cf3_1280x960.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vszm03824def-eecb-44a4-a128-e189328e6cf3_1280x960.jpg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gdtu61b4310e-a814-4522-82f3-9501e00b39cc_1280x960.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-gdtu61b4310e-a814-4522-82f3-9501e00b39cc_1280x960.jpg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my")
- [![Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w9m23506f991-2fbb-43db-9ab9-a54e0014df73_1280x960.jpg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-w9m23506f991-2fbb-43db-9ab9-a54e0014df73_1280x960.jpg "Kilang Berkembar untuk Dijual di Subang Jaya, Selangor oleh Edward Pek - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kilang Berkembar untuk dijual
- Dipasang sebahagian
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 21 Mei 2026
- ID penyenaraian - 104362463
- 8,000 kps luas pelan lantai
- 9,700 kps luas tanah (65 ft x 150 ft)
- RM 668.75 psf (lantai)
- RM 551.55 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi
- 10 lot tempat letak kereta
- Properti menghadap ke arah Utara

## Tentang SUBANG HI-TECH

> Subang Jaya Semi-D Factory for Sale

- 2 and a half Sty Semi-D Factory <br />- Built up approximately 8000sf<br />- Land area 9700sf<br />- Well renovated, move in condition <br />- Strong Corporate Image <br />- Strategic location <br />- Close proximity to Subang Jaya, Glenmarie, Shah Alam and Puchong<br />- Freehold <br />- Selling price RM5.35mil<br /><br />Pls contact Edward @ O12=215 673O for viewing appointment or more details. Thank you <br />[REN 00391]

## Kemudahan bersama

- Parkir

## Ejen Hartanah

![Edward Pek](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/r7pt1815d1ed-b2d8-4d5a-9440-57e1d9789a85_719x719.jpeg)

- **Nama**: Edward Pek
- **Agensi**: THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/3 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/edward-pek-836799/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/edward-pek-836799/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 5,350,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

SUBANG HI-TECH, SUBANG JAYA, Subang Jaya, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 8,000 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)