Usj 1, Subang Jaya
Usj 1, Subang Jaya, Selangor
RM 85,000,000
112,221
kps (lantai)
RM 757.43
psf (lantai)
Gambar
Tentang hartanah ini
USJ 1 Freehold Detached Warehouse Factory, Subang Jaya
FREEHOLD USJ 1 @ Detached Factory Warehouse For SALE
- Land area: 2.8047 acres / 122,214sf
- Build up area total about : 112,221sf
- Ground floor: 145' X 500' / 78,661sf
- Mezzanine floor: 92' X 145' / 13,553sf
- 1st floor : 20,007sf
- Factory area ceiling height : 35ft - 41sf
- TNB power supply 3 phase 1000 AMP
- Parking about 100 vehicles
- Well maintained & moved in condition
- Great for Warehousing, Showroom, Service Center
- Prime location
- Ample car park space
- Multiple Highway access
JC Tai
Tel: +6*****
Email: t*****@*****
Propnex Realty Sdn Bhd
- Land area: 2.8047 acres / 122,214sf
- Build up area total about : 112,221sf
- Ground floor: 145' X 500' / 78,661sf
- Mezzanine floor: 92' X 145' / 13,553sf
- 1st floor : 20,007sf
- Factory area ceiling height : 35ft - 41sf
- TNB power supply 3 phase 1000 AMP
- Parking about 100 vehicles
- Well maintained & moved in condition
- Great for Warehousing, Showroom, Service Center
- Prime location
- Ample car park space
- Multiple Highway access
JC Tai
Tel: +6*****
Email: t*****@*****
Propnex Realty Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 85,000,000.
Usj 1, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 112,221 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.