SS13, Subang Jaya
SS13, Subang Jaya, Selangor
RM 55,000,000
70,000
kps (lantai)
RM 785.71
psf (lantai)
Gambar
Tentang hartanah ini
Prime Location, Cheap, Ss13 Bandar Sunway Detached Factory for Sale
Prime Location, Cheap, SS 13 Bandar Sunway Detached factory for Sale
* Limited unit *
Selling Price : RM 55,000,000.00
Details:
-Located in Bandar Sunway Industrial Park, Petaling Jaya
-Land Area : 2.5 Acres (Approximately)
-Build Up Area : 70,000 (Approximately)
-Near to BRT station, Bandar Sunway, Sunway Pyramid, Sunway Monash University, Highways
Call / WhatsApp for more info/viewing appointment:
JC Tai
+6*****
PropNex Realty Sdn Bhd
* Limited unit *
Selling Price : RM 55,000,000.00
Details:
-Located in Bandar Sunway Industrial Park, Petaling Jaya
-Land Area : 2.5 Acres (Approximately)
-Build Up Area : 70,000 (Approximately)
Call / WhatsApp for more info/viewing appointment:
JC Tai
+6*****
PropNex Realty Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 55,000,000.
SS13, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 70,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.