# 4 Storey Shop @ Sri Hartamas, Good for Invest & Potential ROI 4.6%, Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                     |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | 4 Storey Shop @ Sri Hartamas, Good for Invest & Potential ROI 4.6%, Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas |
| **Address**             | Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur                                                       |
| **Price**               | RM 7,000,000                                                                                        |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                  |
| **BM**                  | 2                                                                                                   |
| **kps**                 | 6,750                                                                                               |
| **psf**                 | RM 1,037.04                                                                                         |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Sri Hartamas](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-sri-hartamas-dd0eh "Sri Hartamas")
- [Shop / Office](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-pejabat-dijual/sekitar-sri-hartamas-dd0eh "Shop / Office")
- **sale-501244456**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156238.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156238.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156243.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156243.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156240.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156240.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156237.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156237.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156242.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156242.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156239.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156239.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156241.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156241.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156244.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501244456/UPHO.380156244.V800/4-Storey-Shop-Sri-Hartamas-Good-for-Invest-Potential-ROI-4-6-Sri-Hartamas-Malaysia.jpg "Shop / Office untuk Dijual di Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas oleh Terry Thean - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Shop / Office untuk dijual
- Unit kosong
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 3 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501244456
- 6,750 kps luas pelan lantai
- RM 1,037.04 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang 4 Storey Shop @ Sri Hartamas, Good for Invest &amp; Potential ROI 4.6%

> 4 Storey Shop for Sale @ Desa Sri Hartamas

Property Info :<br />- Intermediate Unit | 中间单位<br />- Build Up Area 6750sf ｜实用面积6750方呎<br />- Freehold Title | 永久地契<br /><br />Location Info :<br />- Desa Sri Hartamas<br />- Foreigner Crowd Area | 外国人聚集地区<br /><br />Asking Price RM7mil Only<br />价格只需要马币700万而已<br /><br />Photo for illustration purposes only ~<br />照片仅供参考而已 ~<br /><br />Contact me for viewing :<br />请联系安排看店 :<br />Terry Thean<br />OI6<br />222<br />8681

## Ejen Hartanah

![Terry Thean](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/x3bm2b0abb36-0f5a-4c31-8a32-2f77059d3afb_2332x2332.jpeg)

- **Nama**: Terry Thean
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/terry-thean-1057791/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/terry-thean-1057791/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 7,000,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Desa Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 6,750 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)