Palm Garden, Bandar Tasek Mutiara, Simpang Ampat
Persiaran Mutiara 8, Bandar Tasek Mutiara, Simpang Ampat, Penang
Boleh dirunding
RM 450,000
4
BT
3
BM
1,227
kps
RM 366.75
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Palm Garden
Palm Gardens Condo Available for Purchase
Palm Garden Condo @Pearl City
For Sale
Situated at Bandar Tasik Mutiara Simpang Ampat
Built-up area 1227sqft
Bedrooms 4
Bathrooms 3
Carparks 2
Mid-level floor
Freehold
Non bumi lot
Asking price 450k
For more details, call
May Choo
Or
WhatsApp
www.h*****
www.h*****
For Sale
Situated at Bandar Tasik Mutiara Simpang Ampat
Built-up area 1227sqft
Bedrooms 4
Bathrooms 3
Carparks 2
Mid-level floor
Freehold
Non bumi lot
Asking price 450k
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 450,000.
Persiaran Mutiara 8, Bandar Tasek Mutiara, Simpang Ampat, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,227 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.