# Taman Desa Gombak, Setapak

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                               |
| ----------------------- | ------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Taman Desa Gombak, Setapak                                    |
| **Address**             | jalan desa gombak 3, Taman Desa Gombak, Setapak, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 1,280,000                                                  |
| **Is Verified Listing** | No                                                            |
| **BT**                  | 4+1                                                           |
| **BM**                  | 4                                                             |
| **kps (tanah)**         | 2,830                                                         |
| **psf (tanah)**         | RM 452.30                                                     |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 5,367 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Setapak](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-setapak-op878 "Setapak")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-dijual/sekitar-setapak-op878 "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **sale-108571934**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ymla3bfb2524-807b-442e-9900-96e43c9d11d2_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ymla3bfb2524-807b-442e-9900-96e43c9d11d2_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xw8yfee41eb9-28e6-4b82-b85a-661106f9545b_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-xw8yfee41eb9-28e6-4b82-b85a-661106f9545b_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8b4x340b3fbb-e056-4d20-a9ac-105591f6338a_2560x1919.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8b4x340b3fbb-e056-4d20-a9ac-105591f6338a_2560x1919.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-c6mn605998eb-eeb4-4664-a151-18234901cfbb_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-c6mn605998eb-eeb4-4664-a151-18234901cfbb_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bb629b7c1e47-19b5-4359-a0e5-5f9c87ad16ed_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-bb629b7c1e47-19b5-4359-a0e5-5f9c87ad16ed_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-h2r3c75257dd-2951-48c7-ab4b-1c3a441f19e1_2560x1920.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-h2r3c75257dd-2951-48c7-ab4b-1c3a441f19e1_2560x1920.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hqem1ff9279c-420b-4d5b-9ce9-ddaec7d52c6b_2560x1919.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-hqem1ff9279c-420b-4d5b-9ce9-ddaec7d52c6b_2560x1919.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-iy1q855f86c7-9736-42c6-bc9a-14a0b9c5ca28_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-iy1q855f86c7-9736-42c6-bc9a-14a0b9c5ca28_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kyqh6e2fee1b-025b-48f0-8bd3-61bda78b2cce_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kyqh6e2fee1b-025b-48f0-8bd3-61bda78b2cce_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cbrdb6ea1e4d-0006-450f-b19d-a56692335b53_4000x2252.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-cbrdb6ea1e4d-0006-450f-b19d-a56692335b53_4000x2252.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Taman Desa Gombak, Setapak oleh HL Lee - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 29 Apr 2026
- ID penyenaraian - 108571934
- 4,200 kps luas pelan lantai
- 2,830 kps luas tanah (70 ft x 40 ft)
- RM 304.76 psf (lantai)
- RM 452.30 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Bukan lot bumi
- Properti menghadap ke arah Utara

## Tentang hartanah ini

> Setapak Desa Gombak corner double storey full renovate and extend

Setapak Taman Desa Gombak Corner 2 storey<br />-Corner Lot More privacy more land<br />-Fully Renovated High-quality material meticulous workmanship <br />-Extended to the Back Maximize living space for comfort functionality<br />-Spacious Kitchen With custom cabinets and ample cooking area <br />-Open Plan Living Bright and airy layout with great natural light and ventilation<br />-Stylish Bathroom Thoughtfully redesigned with quality fitting & fixture<br />Nearby Amenities School, supermarket clinic restaurant<br />Easy access to highway & public transport<br />Don’t miss out on this rare gem corner unit like this are hard to come by!

## Kemudahan

- Balkoni

## Kemudahan bersama

- Parkir

## Ejen Hartanah

![HL Lee](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/l8heb430d70a-6285-40a7-b36b-fcfff99afbc8_219x219.jpeg)

- **Nama**: HL Lee
- **Agensi**: ONE WSM PROPERTY SDN. BHD. [ E (1) 1823 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/hl-lee-601138/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/hl-lee-601138/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,280,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

jalan desa gombak 3, Taman Desa Gombak, Setapak, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 4,200 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)