# Hedgeford 10 Residences, Setapak

| PROPERTY OVERVIEW       |                                         |
| ----------------------- | --------------------------------------- |
| **Title**               | Hedgeford 10 Residences, Setapak        |
| **Address**             | Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur |
| **Price**               | RM 400,000                              |
| **Is Verified Listing** | No                                      |
| **BT**                  | 1                                       |
| **BM**                  | 1                                       |
| **kps**                 | 531                                     |
| **psf**                 | RM 753.30                               |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,677 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Kuala Lumpur](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-kuala-lumpur-58jok "Kuala Lumpur")
- [Setapak](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-setapak-op878 "Setapak")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-setapak-op878 "Kediaman Servis")
- **sale-106959408**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ezik5f95c468-3a63-4201-8a7b-5e76fe40576c_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ezik5f95c468-3a63-4201-8a7b-5e76fe40576c_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u7q35346bb56-dca0-4e9a-bbcf-105c2777ebba_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u7q35346bb56-dca0-4e9a-bbcf-105c2777ebba_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-trlv9914e8dd-9e08-4b5e-8e20-66b8da04ee3a_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-trlv9914e8dd-9e08-4b5e-8e20-66b8da04ee3a_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-50p49ecfe725-86ec-4cc9-a438-40e41aaf9120_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-50p49ecfe725-86ec-4cc9-a438-40e41aaf9120_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6spk7d52d421-d6c8-4c12-9267-ad4797a8a33e_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-6spk7d52d421-d6c8-4c12-9267-ad4797a8a33e_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-j96te5f9549f-3ef1-4025-836a-6cf23e54e84b_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-j96te5f9549f-3ef1-4025-836a-6cf23e54e84b_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2s6ab855b62f-ebda-4dc8-a149-12724954615f_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2s6ab855b62f-ebda-4dc8-a149-12724954615f_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2ny5b2269deb-60e9-41ea-9ef3-b20095f21c1f_607x1080.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-2ny5b2269deb-60e9-41ea-9ef3-b20095f21c1f_607x1080.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ivic9c5adc54-d6f4-4122-952a-ffcd779f9c34_1200x800.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ivic9c5adc54-d6f4-4122-952a-ffcd779f9c34_1200x800.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Hedgeford 10 Residences oleh Steven Rao - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2015
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 26 Mac 2026
- ID penyenaraian - 106959408
- 531 kps luas pelan lantai
- RM 753.30 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh Hedgeford Sdn Bhd
- 190 Jumlah unit
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Hedgeford 10 Residences

> Hedgeford 10 Residences, Wangsa Maju Kuala Lumpur

Hedgeford 10 Residences @ Setapak For SALE<br /><br />- Freehold<br />- 531 Sf<br />- 1 Bedrooms<br />- 1 Bathrooms<br />- 1 Car Park<br />- Below Market Prices<br />- Renovated Unit<br />- Good Condition<br /><br />For Sale RM400k <br /><br />**Pls Call Steven @ IQI Realty
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>
         for viewing

## Kemudahan bersama

- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Pagar perimeter
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![Steven Rao](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/tgp70f59155a-cae5-44db-a33d-f6ddd05e0c8e_499x499.png)

- **Nama**: Steven Rao
- **Agensi**: IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/steven-rao-1133313/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/steven-rao-1133313/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 400,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Maju Ria 1, Setapak, Kuala Lumpur.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 531 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)