# Zeva @ Equine South, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                        |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Zeva @ Equine South, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan                             |
| **Address**             | Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor |
| **Price**               | RM 205,000                                                                             |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                     |
| ****                    | Studio                                                                                 |
| **BM**                  | 1                                                                                      |
| **kps**                 | 454                                                                                    |
| **psf**                 | RM 451.54                                                                              |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 870 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Seri Kembangan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Seri Kembangan")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Kediaman Servis")
- **sale-200039434**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4lk0bd6c0855-0195-4d3c-b226-665c812f4a05_308x231.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4lk0bd6c0855-0195-4d3c-b226-665c812f4a05_308x231.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ine697928cd9-1ddc-4693-b629-481cbe379329_1080x810.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ine697928cd9-1ddc-4693-b629-481cbe379329_1080x810.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v1c3bf68dd2f-9da0-482d-b373-bd586cba5a79_1315x986.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-v1c3bf68dd2f-9da0-482d-b373-bd586cba5a79_1315x986.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-boc6b4517fe4-00b0-4a94-8ad4-c5243f214162_1080x810.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-boc6b4517fe4-00b0-4a94-8ad4-c5243f214162_1080x810.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pva44c041209-e379-45ef-8fbc-4e1ea513a5a8_750x1000.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pva44c041209-e379-45ef-8fbc-4e1ea513a5a8_750x1000.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1qbs603eee3d-f77e-49ff-af92-69a430dc26ff_3264x2448.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-1qbs603eee3d-f77e-49ff-af92-69a430dc26ff_3264x2448.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uw8m77367a3d-87b8-40b2-8adf-ea33140422cb_3264x2448.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-uw8m77367a3d-87b8-40b2-8adf-ea33140422cb_3264x2448.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ca37076c2103-1cbd-4dbe-8f3e-3c57b5c3157b_3264x2448.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ca37076c2103-1cbd-4dbe-8f3e-3c57b5c3157b_3264x2448.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8hss32f34a3f-19fc-4afc-94c5-71a63c95c4ae_3264x2448.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-8hss32f34a3f-19fc-4afc-94c5-71a63c95c4ae_3264x2448.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di Zeva @ Equine South oleh Alycia Khoo - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2016
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 13 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200039434
- 454 kps luas pelan lantai
- RM 451.54 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- Dibangunkan oleh Trinity Group
- 766 Jumlah unit
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Zeva @ Equine South

> Grab fast zeva residence

Zeva Residence @ Taman Equine<br /><br />~ 454sqft<br />~ Studio and 1 Bathroom<br />~ 1 Parking<br />~ Partially  furnished

## Kemudahan bersama

- Bbq
- Gim
- Kafe
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kolam renang
- Rumah kelab
- Taman landskap
- Taska
- Tempat bersantai
- Tempat letak kereta berbumbung

## Ejen Hartanah

![Alycia Khoo](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/lniw8761c24f-2345-4852-8117-2807e46cdb05_240x223.jpeg)

- **Nama**: Alycia Khoo
- **Agensi**: VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alycia-khoo-950375/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alycia-khoo-950375/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 205,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Jalan Putra Permai Jalan Putra Permai, Taman Pinggiran Putra, Seri Kembangan, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 454 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)