# Zenopy Residences, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                            |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Zenopy Residences, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan                   |
| **Address**             | Persiaran Lestari Perdana, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan, Selangor |
| **Price**               | RM 330,500                                                                 |
| **Is Verified Listing** | No                                                                         |
| **BT**                  | 3+1                                                                        |
| **BM**                  | 2                                                                          |
| **kps**                 | 1,130                                                                      |
| **psf**                 | RM 292.48                                                                  |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 1,402 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Seri Kembangan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Seri Kembangan")
- [Residensi Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Residensi Servis")
- **sale-107618810**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Residensi Servis untuk Dijual di Zenopy Residences oleh Mr. Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3s7v48005487-1e50-4949-a31a-8824bb00edea_720x540.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-3s7v48005487-1e50-4949-a31a-8824bb00edea_720x540.png "Residensi Servis untuk Dijual di Zenopy Residences oleh Mr. Leong - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Zenopy Residences oleh Mr. Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kq9yaadc5678-0f69-4840-8cbc-3fb4d971dfe7_720x702.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kq9yaadc5678-0f69-4840-8cbc-3fb4d971dfe7_720x702.png "Residensi Servis untuk Dijual di Zenopy Residences oleh Mr. Leong - iProperty.com.my")
- [![Residensi Servis untuk Dijual di Zenopy Residences oleh Mr. Leong - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jd8t1512c802-72d2-4c22-bc78-14838d46e882_720x540.png)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-jd8t1512c802-72d2-4c22-bc78-14838d46e882_720x540.png "Residensi Servis untuk Dijual di Zenopy Residences oleh Mr. Leong - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Residensi Servis for sale
- Unfurnished
- Leasehold
- Disenaraikan pada 6 Feb 2026
- ID penyenaraian - 107618810
- 1,130 kps luas pelan lantai
- RM 292.48 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Bukan lot bumi
- 1 lot tempat letak kereta

## Tentang Zenopy Residences

> Save 110k, Zenopy Residences, Taman Lestari Perdana, Putra Permai

No. B-13-2, Zenopy Residences, Jalan LP 7/4, Taman Lestari Perdana, Bandar Putra Permai, 43300 Seri Kembangan, Selangor<br /><br />Below Market Value<br />【 SAVE : RM 110 K 】<br />【 MARKET VALUE : RM 450 K 】<br />【 Now Asking : RM 340 K 】<br /><br />*Property Details:<br />- Auction Unit<br />- Auction Date: 12/02/2026<br />- Tenure: Leasehold<br />- Built Up: 1,130 sq.ft (3+1R+2B)<br />-1 carpark<br />- Non Bumi Lot<br /><br /><br /><br /><br /><br />* 2% of Final Price will be collect from the Buyer<br /><br />~ FREE<br />- Bidder Registration<br />- Financial consultation , pre-loan check<br />- Auction legal specialist<br />- Property background & Hidden cost check<br />- Get copy of POS & COS<br /><br />Please contact:<br />Mr Leong 0l9-2l84ll3

## Ejen Hartanah

![Mr. Leong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/fbhpe6e91381-024d-4982-9e38-f91096e8e471_461x461.jpeg)

- **Nama**: Mr. Leong
- **Agensi**: Starcity Property Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/mr-leong-1115042/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/mr-leong-1115042/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 330,500.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Persiaran Lestari Perdana, Taman Lestari Perdana, Seri Kembangan, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,130 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.