TAMAN BUKIT SERDANG | 32 AVENUE | 3 STOREY SHOP LOT | FULLY TENANTED, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan
Jalan BS 10/6, 32 Avenue, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor
RM 2,100,000
6
BM
4,918
kps (lantai)
RM 427.00
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang TAMAN BUKIT SERDANG | 32 AVENUE | 3 STOREY SHOP LOT | FULLY TENANTED
3 Storey Shop @ 32 Avenue, Taman Bukit Serdang
Details:
- Intermediate
- Freehold
- Land Size : 22 x 75
- Built Up : 4,918 sq.ft.
- Selling Price : Rm 2.1mil
To protect owner or tenant privacy, the photos shown may not be the actual unit, it is for illustration purpose only.
For more info
===========
Kindly Please Contact Jeff Chan O16-266O839 For More Info
J2402676
- Intermediate
- Freehold
- Land Size : 22 x 75
- Built Up : 4,918 sq.ft.
- Selling Price : Rm 2.1mil
For more info
===========
Kindly Please Contact Jeff Chan O16-266O839 For More Info
J2402676
Kemudahan bersama
Business centre
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,100,000.
Jalan BS 10/6, 32 Avenue, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,918 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.