Taman Bukit Serdang 2 Adjoining Unit Facing Main Road, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan
PUSAT PERNIAGAAN BUKIT SERDANG JALAN BS 14/3, TAMAN BUKIT SERDANG SEKSYEN 14 Seri Kembangan, 43300 SELANGOR, Selangor, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor
RM 4,500,000
10,500
kps
RM 428.57
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Serdang 2 Adjoining Unit Facing Main Road
32 Avenue Phase 2 @ Bukit Serdang 2 Adjoining Unit
For Sale ( Selling Below Spa Price )
32 Avenue Phase 2 @ Bukit Serdang
3 Sty Shop
Freehold
2 Adjoining Unit
Endlot + Intermediate
With Lift
Fully Tenanted
44x80 sf
L/A 3520 sf
B/U 10500 sf
Asking Rm 4.5 mil Nego
Kindly Please Contact Simon Yang 0***** For More Info
32 Avenue Phase 2 @ Bukit Serdang
3 Sty Shop
Freehold
2 Adjoining Unit
Endlot + Intermediate
With Lift
Fully Tenanted
44x80 sf
L/A 3520 sf
B/U 10500 sf
Asking Rm 4.5 mil Nego
Kindly Please Contact Simon Yang 0***** For More Info
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,500,000.
PUSAT PERNIAGAAN BUKIT SERDANG JALAN BS 14/3, TAMAN BUKIT SERDANG SEKSYEN 14 Seri Kembangan, 43300 SELANGOR, Selangor, Taman Bukit Serdang, Seri Kembangan, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.