# Ground Floor Shop lot, Putra Walk Commercial Center Seri Kembangan, Equine Park, Seri Kembangan

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                                         |
| ----------------------- | ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | Ground Floor Shop lot, Putra Walk Commercial Center Seri Kembangan, Equine Park, Seri Kembangan                                                                         |
| **Address**             | zeva Pinggiran Putra, Bandar Putra Permai, Putra Walk, Pinggiran Putra, Equine Park,equine boulevard ttdi jalan psk sri serdang, Equine Park , Seri Kembangan, Selangor |
| **Price**               | RM 580,000                                                                                                                                                              |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                                      |
| **kps**                 | 1,400                                                                                                                                                                   |
| **psf**                 | RM 414.29                                                                                                                                                               |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Seri Kembangan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Seri Kembangan")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-seri-kembangan-kz4oo "Kedai")
- **sale-106439237**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-du9c5c65c007-a4c0-4e8f-9a7d-6ad4a1b384da_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-du9c5c65c007-a4c0-4e8f-9a7d-6ad4a1b384da_1280x960.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-876wcd4d3b68-8226-4b6b-b5ba-a8b7510de3e3_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-876wcd4d3b68-8226-4b6b-b5ba-a8b7510de3e3_1280x960.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4xzj037071ea-d314-4526-a26e-120d6d73d2d7_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4xzj037071ea-d314-4526-a26e-120d6d73d2d7_1280x960.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mz85443c1381-60a0-489f-a418-f668abf23b73_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-mz85443c1381-60a0-489f-a418-f668abf23b73_1280x960.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vafme644a1a3-c3d7-427c-8c6f-7b9533c824be_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-vafme644a1a3-c3d7-427c-8c6f-7b9533c824be_1280x960.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zdom8a7a9d6f-c7c4-4dd7-8cfc-57f80fd194d7_1280x803.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zdom8a7a9d6f-c7c4-4dd7-8cfc-57f80fd194d7_1280x803.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-s2ze54b9bd0e-4e10-4adc-8b3b-67e6fab0fd2a_1280x960.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-s2ze54b9bd0e-4e10-4adc-8b3b-67e6fab0fd2a_1280x960.jpeg "Kedai untuk Dijual di Equine Park , Seri Kembangan, Seri Kembangan oleh Alfred Long - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai untuk dijual
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 20 Mei 2026
- ID penyenaraian - 106439237
- 1,400 kps luas pelan lantai
- RM 414.29 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Ground Floor Shop lot, Putra Walk Commercial Center Seri Kembangan, Equine Park

> Ground Floor shop lot for sales

Ground Floor @ Putra Walk Commerical Center, Seri Kembangan<br />### FOR SALES ###<br /><br />selling price RM580K <br />- Leasehold<br />- Non Bumi Lot<br />- Land Area: 20x70 (1400sqft)<br />- Strategic Locations<br />- Intermediate Lot<br />- Ample parking bays<br />- Suitable for restaurant, office , store, retail, etc<br />- Nearby amenities: Bank, Parcel Hub, JnT, Food Court, etc<br /><br />Great accessibility<br />Vibrant retail mixed - AEON Mall, Eco Shop, hotel, Clinics, restaurants, 99 Speedmart<br />Matured neighbourhood with ready population catchment<br />Walking distance to MRT Station – High foot traffic<br /><br />**Pls call us for arrange appoitment viewing tq

## Ejen Hartanah

![Alfred Long](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/jsxxd9ee89f3-0e63-4b03-8339-6c09cd52db02_720x720.jpeg)

- **Nama**: Alfred Long
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alfred-long-903596/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/alfred-long-903596/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 580,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

zeva Pinggiran Putra, Bandar Putra Permai, Putra Walk, Pinggiran Putra, Equine Park,equine boulevard ttdi jalan psk sri serdang, Equine Park , Seri Kembangan, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)