Seremban, Taman Dusun Setia, Seremban

Taman Dusun Setia, Seremban, Negeri Sembilan

Lihat ke Tawaran

RM 5,400,000

33,777

kps

RM 159.87

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Komersial untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500970898
check-small-f
33,777 kps luas tanah
check-small-f
RM 159.87 psf (tanah)

Tentang Seremban

Commercial land for sale in Taman Dusun Setia, Seremban.

Nice commercial land for sale in Taman Dusun Setia, Seremban :

* Freehold.
* Land area 33777sf.
* KM approved to build a 10000sf commercial building with ample parking spaces.
* Facing Jalan Lingkaran Tengah Seremban with great exposure.
* Suitable for car showroom, restaurant, furniture showroom and so on.

Kindly call me for more info and viewing appointment.

Sebastian Yap
0*****
PropNex Realty
REN09228
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Komersial ialah RM 5,400,000.
Taman Dusun Setia, Seremban, Negeri Sembilan.
33,777 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.