# Sepang

| PROPERTY OVERVIEW       |                  |
| ----------------------- | ---------------- |
| **Title**               | Sepang           |
| **Address**             | Sepang, Selangor |
| **Price**               | RM 499,230       |
| **Is Verified Listing** | No               |
| **BT**                  | 4                |
| **BM**                  | 3                |
| **kps (tanah)**         | 1,300            |
| **psf (tanah)**         | RM 384.02        |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,093 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Sepang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-sepang-9vrnn "Sepang")
- [Rumah Teres 2-Tingkat](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-teres-2-tingkat-dijual/sekitar-sepang-9vrnn "Rumah Teres 2-Tingkat")
- **sale-200060292**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Sepang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zcze6818ce06-3926-4c60-9917-b233bba66af0_1280x720.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-zcze6818ce06-3926-4c60-9917-b233bba66af0_1280x720.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Sepang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - iProperty.com.my")
- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Sepang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-h8ci4f7eefbd-db1a-4c85-b1bb-7669d908a295_1280x720.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-h8ci4f7eefbd-db1a-4c85-b1bb-7669d908a295_1280x720.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Sepang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - iProperty.com.my")

</details>

---

<details>
<summary>Pelan Lantai</summary>

- [![Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Sepang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qo7u6a45592a-4179-4d81-9808-766c526f1cfe_905x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-qo7u6a45592a-4179-4d81-9808-766c526f1cfe_905x1280.jpeg "Rumah Teres 2-Tingkat untuk Dijual di Sepang, Selangor oleh Natasha Farini Talib - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
- Tanpa perabot
- Pegangan bebas
- Disenaraikan pada 21 Mei 2026
- ID penyenaraian - 200060292
- 1,980 kps luas pelan lantai
- 1,300 kps luas tanah
- RM 252.14 psf (lantai)
- RM 384.02 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang hartanah ini

> Zero Downpayment Undercon Double Storey Terrace

Freehold Teres 2 Tingkat @ Taman Mutiara Salak, Salak Tinggi <br />.<br />Harga Bermula RM499,000<br />Kawasan Bebas Banjir, Sistem Perparitan Baik dan 26 units buah Teres 2 Tingkat sahaja.<br />.<br /> Pegangan Bebas<br />Rezab Melayu, Geran Individu<br />Luas Binaan 1980sf<br />Luas Tanah 20x65<br />4 Bilik Tidur 3 Bilik Air<br />Dijangka Siap June 2027<br />.<br />ZERO DOWNPAYMENT<br />FREE SPA LEGAL + DISBURSEMENT<br />FREE MOT STAMP DUTY<br />FREE KABINET DAPUR BERNILAI RM5000<br />.<br />Berdekatan dgn Sekolah, Masjid, Kedai Runcit & Kedai Makan <br />10min ke Kota Warisan, KIP Mall<br />15min ke KLIA <br />20min ke Nilai<br />30min ke Putrajaya & Cyberjaya

## Ejen Hartanah

![Natasha Farini Talib](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/qdjjc0cc8c51-9f82-4a96-a937-1788efce7550_208x208.jpeg)

- **Nama**: Natasha Farini Talib
- **Agensi**: Renstar Properties
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/natasha-farini-talib-698562/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/natasha-farini-talib-698562/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 499,230.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Sepang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,980 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Bebas.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan