# V-Residensi 5, Selayang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                       |
| ----------------------- | ------------------------------------- |
| **Title**               | V-Residensi 5, Selayang               |
| **Address**             | 162 Jalan Kuching, Selayang, Selangor |
| **Price**               | RM 485,000                            |
| **Is Verified Listing** | No                                    |
| **BT**                  | 3                                     |
| **BM**                  | 3                                     |
| **kps**                 | 1,208                                 |
| **psf**                 | RM 401.49                             |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,033 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Selayang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selayang-lczck "Selayang")
- [Kediaman Servis](https://www.iproperty.com.my/bm/servis-apartment-dijual/sekitar-selayang-lczck "Kediaman Servis")
- **sale-108425679**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kpczbc23d632-86d9-479e-9d5a-ca6eb436a1a8_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-kpczbc23d632-86d9-479e-9d5a-ca6eb436a1a8_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4lii8aca3695-0c65-4a35-9ee5-e99ddfddb0af_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-4lii8aca3695-0c65-4a35-9ee5-e99ddfddb0af_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u2jvefd9835e-b1f2-45c2-856e-fe30aad20a7d_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-u2jvefd9835e-b1f2-45c2-856e-fe30aad20a7d_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m1xx33d573b9-af3d-4154-8b12-645b74c772c3_961x1280.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-m1xx33d573b9-af3d-4154-8b12-645b74c772c3_961x1280.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ue43b73caaa9-c257-4117-9042-4e300e48e29e_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ue43b73caaa9-c257-4117-9042-4e300e48e29e_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pcylf020fb7c-b92e-486d-bb14-7772c2c06d72_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-pcylf020fb7c-b92e-486d-bb14-7772c2c06d72_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-z5207c9bd653-2963-4d24-9400-368855115da3_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-z5207c9bd653-2963-4d24-9400-368855115da3_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")
- [![Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ty39f74cf768-c0f3-426d-a6d4-11fcb4da403e_1280x961.jpeg)](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ty39f74cf768-c0f3-426d-a6d4-11fcb4da403e_1280x961.jpeg "Kediaman Servis untuk Dijual di V-Residensi 5 oleh Chee Kian Boon - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kediaman Servis untuk dijual
- Kelengkapan tidak penuh
- Disiapkan pada 2021
- Pegangan pajakan
- Disenaraikan pada 8 Apr 2026
- ID penyenaraian - 108425679
- 1,208 kps luas pelan lantai
- RM 401.49 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik strata
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- Dibangunkan oleh B&G Supreme Property Sdn Bhd
- 240 Jumlah unit
- 2 lot tempat letak kereta

## Tentang V-Residensi 5

> V-residensi 5 for Sale

V-residensi 5 for Sale <br />1,208 sqft <br />3 Bedroom  3 bathroom <br />2 car park<br />Partly Furnished <br />Below market price <br />Selling price RM485k<br /><br />Welcome for any inquiry <br />Chee

- Jakuzi
- Kawalan keselamatan 24 jam
- Kedai serbaneka
- Kolam renang
- Male & female
- Rumah kelab
- Sauna
- Taman permainan

## Ejen Hartanah

![Chee Kian Boon](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/4o3f792845d1-5fee-4f49-8c5b-a156ab1fa6c7_608x608.jpeg)

- **Nama**: Chee Kian Boon
- **Agensi**: Pengiklan Persendirian
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/chee-kian-boon-1986037/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/chee-kian-boon-1986037/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 485,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

162 Jalan Kuching, Selayang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,208 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Pegangan Pajakan.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)