# Bandar Baru Selayang, Selayang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                          |
| ----------------------- | ---------------------------------------- |
| **Title**               | Bandar Baru Selayang, Selayang           |
| **Address**             | Bandar Baru Selayang, Selayang, Selangor |
| **Price**               | RM 1,380,000                             |
| **Is Verified Listing** | No                                       |
| **BM**                  | 2                                        |
| **kps (lantai)**        | 1,700                                    |
| **psf (lantai)**        | RM 811.76                                |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Selayang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selayang-lczck "Selayang")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-selayang-lczck "Kedai")
- **sale-500117462**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089436.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089436.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089424.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089424.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089427.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089427.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089429.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089429.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089431.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089431.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089433.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089433.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Others - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089437.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/500117462/UPHO.275089437.V800/Bandar-Baru-Selayang-Bandar-Baru-Selayang-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Bandar Baru Selayang, Selayang oleh Chloe Wong - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai for sale
- Partially fitted
- Leasehold (61 tahun lagi)
- Disenaraikan pada 9 Mei 2026
- ID penyenaraian - 500117462
- 1,700 kps luas pelan lantai
- 1,700 kps luas tanah
- RM 811.76 psf (lantai)
- RM 811.76 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang Bandar Baru Selayang

> 2 Storey Shop For Sale In Selangor, Selayang, Bandar Baru Selayang

Step into your new business venture with this fantastic 1700 sqft shop available for sale in Selangor, Selayang, Bandar Baru Selayang. This property is strategically located, ensuring high visibility and foot traffic.<br />==================<br /><br />First come first serve<br /><br />Many unit on hand <br />Can be arranged for viewing.<br /><br />Please do not hesitate to contact Chloe  <br />0111<br />3090<br />144 <br />to make viewing appointment.<br />Zero One One One<br />Three Zero Nine Zero<br />One Four Four

## Ejen Hartanah

![Chloe Wong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/6njxb691c785-94a0-4c02-a6fd-99e5ad7dfaf5_852x852.jpeg)

- **Nama**: Chloe Wong
- **Agensi**: THE INFINITE ESTATE SDN BHD [ E (1) 2133 ]
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/chloe-wong-1309694/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/chloe-wong-1309694/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 1,380,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Bandar Baru Selayang, Selayang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,700 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)