# 3 Storey Corner Shop,Selayang Desa Bakti,Batu Caves,Kepong, Selayang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                      |
| ----------------------- | -------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | 3 Storey Corner Shop,Selayang Desa Bakti,Batu Caves,Kepong, Selayang |
| **Address**             | Selayang, Selangor                                                   |
| **Price**               | RM 3,500,000                                                         |
| **Is Verified Listing** | No                                                                   |
| **kps**                 | 5,975                                                                |
| **psf**                 | RM 585.77                                                            |

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Selayang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selayang-lczck "Selayang")
- [Kedai](https://www.iproperty.com.my/bm/kedai-dijual/sekitar-selayang-lczck "Kedai")
- **sale-501203427**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661612.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661612.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661610.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661610.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661616.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661616.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661619.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501203427/UPHO.379661619.V800/3-Storey-Corner-Shop-Selayang-Desa-Bakti-Batu-Caves-Kepong-Selangor-Malaysia.jpg "Kedai untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sam Yap - Exterior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Kedai for sale
- Bare
- Leasehold
- Disenaraikan pada 26 Apr 2026
- ID penyenaraian - 501203427
- 5,975 kps luas pelan lantai
- RM 585.77 psf (lantai)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan

## Tentang 3 Storey Corner Shop,Selayang Desa Bakti,Batu Caves,Kepong

> 3 Storey Corner Shop,Selayang Desa Bakti,Batu Caves,Kepong

Selayang Desa Bakti 3sty shop for sale:<br /><br />Corner Lot <br />L/A : 2131sf<br />BU: 5975sf<br />Lease hold <br />Tenanted Rm 10,500 <br />Sale: RM3.5mil<br /><br />For more details please call Steven
          <span
            enable-mask="true"
            original-value="0*****"
            masked-value="0*****"
            masking-type="phone"
          >
          </span>

## Ejen Hartanah

![Sam Yap](https://cdn.pgimgs.com/hive-ui/static/v0.2.68/images/agent-profile-picture-default.svg)

- **Nama**: Sam Yap
- **Agensi**: Focus Estate Agency Sdn. Bhd.
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sam-yap-959168/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sam-yap-959168/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 3,500,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Selayang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 5,975 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

## Pautan App Store

- Muat turun aplikasi kami dari AppStore: [https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142](https://apps.apple.com/us/app/iproperty-malaysia/id366785142)
- Muat turun aplikasi kami dari Google Play: [https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en](https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iproperty.android.search&hl=en)

## Pautan Media Sosial

- Facebook: [https://www.facebook.com/iproperty.com.my](https://www.facebook.com/iproperty.com.my)
- LinkedIn: [https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my](https://www.linkedin.com/showcase/iproperty.com.my)
- Twitter: [https://twitter.com/iproperty_my](https://twitter.com/iproperty_my)
- Instagram: [https://www.instagram.com/MYiproperty/](https://www.instagram.com/MYiproperty/)
- Youtube: [https://www.youtube.com/c/iPropertyTV](https://www.youtube.com/c/iPropertyTV)
- Tiktok: [https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en](https://www.tiktok.com/@iproperty_my?lang=en)

## Maklumat Hubungan