# 1-Sty Semi-Detached Corner House 🌟 LA : 42 x 75 🌟 Below Market Price - Taman Mutiara Selayang, Selayang

| PROPERTY OVERVIEW       |                                                                                                                                                                                                                                                                             |
| ----------------------- | --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
| **Title**               | 1-Sty Semi-Detached Corner House 🌟 LA : 42 x 75 🌟 Below Market Price - Taman Mutiara Selayang, Selayang                                                                                                                                                                   |
| **Address**             | Taman Selayang Mutiara Selayang , Bandar Baru Selayang , Taman Selayang Jaya , Taman Selayang Bahagia , Taman Selayang Utama , Taman Sri Gombak , Taman Desa Minang , Taman Samudera , Selayang Heights , Selayang Mulia , Taman Selayang Jaya , Gombak, Selayang, Selangor |
| **Price**               | RM 530,000 (_Negotiable_)                                                                                                                                                                                                                                                   |
| **Is Verified Listing** | No                                                                                                                                                                                                                                                                          |
| **BT**                  | 4                                                                                                                                                                                                                                                                           |
| **BM**                  | 2                                                                                                                                                                                                                                                                           |
| **kps (tanah)**         | 3,145                                                                                                                                                                                                                                                                       |
| **psf (tanah)**         | RM 168.52                                                                                                                                                                                                                                                                   |

#### Semak kelayakan pinjaman untuk bayaran sekitar RM 2,222 / bulanan

[https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/](https://www.iproperty.com.my/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/)

## Navigasi Breadcrumb

- [Laman Utama](https://www.iproperty.com.my/bm "Laman Utama")
- [Jualan](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual "Jualan")
- [Selangor](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selangor-45nk1 "Selangor")
- [Selayang](https://www.iproperty.com.my/bm/hartanah-dijual/sekitar-selayang-lczck "Selayang")
- [Rumah Berkembar](https://www.iproperty.com.my/bm/rumah-berkembar-dijual/sekitar-selayang-lczck "Rumah Berkembar")
- **sale-501245385**

## Galeri Media

<details>
<summary>Gambar</summary>

- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167916.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167916.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167917.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167917.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167918.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167918.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Living Room - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167919.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167919.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Living Room - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167920.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167920.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167921.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167921.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Kitchen - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167922.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167922.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Kitchen - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167923.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167923.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Interior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Bathroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167924.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167924.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Bathroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167925.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167925.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Exterior - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Bedroom - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167926.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167926.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Bedroom - iProperty.com.my")
- [![Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Interior - iProperty.com.my](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167927.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg)](https://ipp1-cdn.pgimgs.com/listing/501245385/UPHO.380167927.V800/1-Sty-Semi-Detached-Corner-House-%F0%9F%8C%9F-LA-42-x-75-%F0%9F%8C%9F-Below-Market-Price-Taman-Mutiara-Selayang-Selangor-Malaysia.jpg "Rumah Berkembar untuk Dijual di Selayang, Selangor oleh Sean Yong - Interior - iProperty.com.my")

</details>

---

## Butiran hartanah

- Rumah Berkembar for sale
- Unfurnished
- Leasehold
- Disenaraikan pada 19 Mei 2026
- ID penyenaraian - 501245385
- 1,200 kps luas pelan lantai
- 3,145 kps luas tanah (75 kaki x 30 kaki)
- RM 441.67 psf (lantai)
- RM 168.52 psf (tanah)
- Belum disewa
- Hak milik individu
- Status lot bumi tidak dinyatakan
- 2 lot tempat letak kereta
- Properti menghadap ke arah South East

## Tentang 1-Sty Semi-Detached Corner House 🌟 LA : 42 x 75 🌟 Below Market Price - Taman Mutiara Selayang

> Taman Selayang Mutiara @ Selayang

Location : Taman Selayang Mutiara @ Selayang<br /><br />Type : 1-Sty Semi-Detached Corner House<br />Title : Leasehold<br />Land Size : 42 x 75<br />Build-Up : 20 x 60<br />Bedroom : 4<br />Bathroom : 2<br />Car park : 2<br />Furnishing : Unfurnished<br />Selling Price : RM 530,000 - Nego<br /><br />- Limited Unit Open to Sell <br />- Peaceful Environment<br />- Below Market Price<br /><br />⸻ Property Owners – We Welcome Listings ⸻<br /><br />For more info or to schedule a viewing : Sean Yong 016_326_834_0

## Ejen Hartanah

![Sean Yong](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty-agent/premium/120x120-fit/3quu0b2c5e89-0257-42d7-9f40-c03f09c082bc_5092x5092.jpeg)

- **Nama**: Sean Yong
- **Agensi**: POLYGON PROPERTIES SDN BHD
- **Profile**: [https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sean-yong-832357/#Agent-RightSideProfile](https://www.iproperty.com.my/bm/ejen-hartanah/sean-yong-832357/#Agent-RightSideProfile)
- **Ways to enquire**: Whatsapp, Phone, Email

## Soalan Lazim

#### Berapakah harga permulaan bagi unit ini?

Harga jualan ialah RM 530,000.

#### Dimanakah lokasi unit ini?

Taman Selayang Mutiara Selayang , Bandar Baru Selayang , Taman Selayang Jaya , Taman Selayang Bahagia , Taman Selayang Utama , Taman Sri Gombak , Taman Desa Minang , Taman Samudera , Selayang Heights , Selayang Mulia , Taman Selayang Jaya , Gombak, Selayang, Selangor.

#### Berapakah besar unit ini?

Saiz lantai unit ini ialah 1,200 kps.

#### Adakah hartanah ini pegangan kekal atau pegangan pajakan?

Leasehold.

#### Bagaimanakah saya tahu jika saya layak untuk pinjaman perumahan?

Servis <a href="/bm/kelayakan-pinjaman-perumahan/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">LoanCare</a> kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.